Nenosíš hodinky, protože máš čas na mobilu? Možná je ta správná chvíle zjistit, že právě hodinky mohou být nejen praktickým, ale také velmi vkusným doplňkem pro oživení outfitu.

Tak trochu jiný šperk

V dnešní době představují dámské hodinky víc než kdy jindy šperk, který má na sebe strhnout pozornost a podtrhnout celkovou image ženy. I když se to nemusí na první pohled zdát, hodinek si při konverzaci lidé všímají velmi často a na základě nich si vytváří názor na to, jaký má dotyčný člověk vkus či společenské postavení. Luxusní dámské hodinky tak dokáží dodat nejen sebevědomí, ale také potřebnou eleganci. Elegantní design však nemusí nutně stát obrovské sumy, vždy záleží na konkrétní značce a materiálu. Reprezentativní dámské hodinky si tak může pořídit prakticky každá žena.

Oslňující hodinky Guess

Americká značka není ve světě módy žádným nováčkem a stejně jako její kabelky, tak i hodinky Guess sází na aktuální trendy, částečnou okázalost a v neposlední řadě také vysokou kvalitu. Některé modely se dají bez nadsázky označit za nadčasový šperk, za kterým stojí stovky hodin práce špičkových návrhářů. Hodinky Guess mají navíc punc exkluzivity, protože nepatří zrovna k doplňkům, které bys potkávala na každém kroku.

Dámské hodinky Guess

Hodinky Storm přináší extravaganci

Modely dámských hodinek značky Storm rozhodně nepatří k těm, které by sázely na klasický a střídmý vzhled. Pokud hledáš pořádnou dávku extravagance a osobního stylu, jsou hodinky Storm správná volba. Hodně divoká pouzdra v doprovodu kreativně zpracovaných ciferníků ti při prvním pohledu dost možná zamotají hlavu. U některých modelů hodinek musí člověk nějakou chvilku přemýšlet nad tím, kolik je vlastně hodin. To vše si ještě zabal do křiklavých barev a máš doplněk, jenž na sebe rozhodně dokáže upoutat.

Hodinky Storm

Správný čas na změnu stylu

Dámské hodinky dokáží podtrhnout celkový vzhled, a proto rozhodně nepodceňuj jejich výběr. Kvalitní značky vydrží několik let bez sebemenší újmy. Vždy je navíc dobré vybírat si hodinky podle příležitosti, při které je chceš nejčastěji nosit. Nastal u tebe ten správný čas udělat si radost?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Marcelka

    Hodinky Guess jsou nádherné, já našla podobné značky Geneva na tomto slevovém portálu http://www.topsleva.cz/ a ač samozřejmě nebudou tak kvalitní, tak ale vzhledově jsou si podobné a ta cena je nádherná:)