Valeria Lukyanova je známá Barbie narozená na Ukrajině. Dnes ti představím další živou Barbie, původem také z Ukrajiny. Ta však prý nemá jedinou plastiku.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Živá Barbie

Zásadní změna image

Jednadvacetiletá Alina z Ukrajiny tvrdí, že nemá jedinou plastiku. “Od puberty jsem milovala měnění image. Začala jsem ve 13. Vždycky jsem ráda zkoušela něco nového. Teď mám image Barbie. Velké oči, malý nosík a plné rty jsou krásné,” tvrdí.

Živá Barbie
Která Barbie se ti líbí víc? Alina nebo Valeria?
zdroj: cmestatic.com

Jasná rivalita

Říkáte si, že společného krom Barbie vzhledu toho moc s Lukyanovou mít nebude, ale dovolte, abych Vás vyvedla z omylu. Tyto dvě panenky bydlí ve stejném městečku a dokonce se jednu dobu prý kamarádily. Dnes už prý kamarádky ovšem nejsou proč tomu tak je, můžeme snad jen hádat, ale každého nejspíše napadne, že zatím bude rivalita a Barbie vzhled. “Měli jsme pár neshod a pak jsem si uvědomila, že s takovým člověkem se přátelit nemohu a ani nechci,” řekla Alina.

Srovnání
A ještě pro srovnání Valeria!
zdroj: politicalblindspot.com/

Najde toho pravého?

Alina studuje psychologii a sociologii na Univerzitě v Oděse a na rozdíl od své bývalé kamarádky žije normální život, ale zatím bez přítele. Alina prý ještě nenašla toho pravého až ho však najde, ráda by měla dvě děti a další si možná adoptovala.
A jak vidí svůj vzhled ona a co o něm vlastně říká “Některým se můj vzhled líbí, některým ne”. Alina se záměrně vyhýbá slunci, aby si udržela bílou pokožku, a občas nosí barevné čočky, ale jinak je prý naprosto obyčejným člověkem bez plastik.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář