Internetem kolují fotky mladé dívky, jenž si nechala na dolní polovinu obličeje vytetovat opravdu velkým písmem jméno Ruslan. Jméno muže, kterého poznala online a po pár dnech známosti se do něj beznadějně zamilovala.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Bláznivý tatér

Určitě si vzpomínáš na příběh, ve kterém tatér Rouslan Toumaniantz vytetoval údajně spící dívce 56 hvězdiček na obličej a ona ho pak zažalovala. Kvůli zničené pověsti se Ruslan rozhodl utéct do Ruska, kde začal po netu randit s teprve osmnáctiletou dívkou. Po chvilce chatování na netu se dvojka rozhodla sejít a výsledek? Dívka má nyní na obličeji vytetovaného jeho jméno!

Zamilovaná dvojka
Zamilovaná Lesya a její miláček zaujaly média po celém světě.
zdroj: facebook.com

Bude toho litovat?

Většina magazínů dívku jménem Lesya odsoudila s tím, že nechat si udělat tetování na obličej je vždy hloupý nápad. Já na jednu stranu musím přiznat, že takové rozhodnutí může člověku zničit život a pohádková láska jednou vyprchá, na druhou ale musím přiznat, že dívka je dospělá a třeba doopravdy v Ruslanovi vidí někoho, s kým chce být celý život. Ať tak nebo tak, její tetování se mi vážně nelíbí.

Dívka má na obličeji vytetováno Ruslan

Dívka má na obličeji vytetováno Ruslan

Dívka má na obličeji vytetováno Ruslan

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • cassie

    Byla to krásná holka,ale na druhou stranu,co nám je do toho?Taková senzace,aby u toho museli na novinkách nadávat komunisti,jak jsou tetovaní lidé vymaštěnci to teda není.Je to její život :)