Ženy a boty jsou klasika, ale co když objektem jejich zájmu nejsou boty jejich, ale ty, co mají chlapy?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Boty, botky, botičky

Ano, vztah mezi ženami a botami je znám již od dob skoro pravěkých. Od té doby, ale ušel pořádný kus cesty, a tak kromě nás samotných, určitě kontrolujeme i ostatní a jejich výběr obuvi. Jednak se díváme na nohy holkám, abychom mohly okouknout konkurenci, jednak se tím dá zjistit, jaký má kdo vkus. A to se vztahuje i na kluky, kteří ale na nohy vezmou skoro cokoliv. A co si o tom myslíme my?

Boty
Mnoho botek pro všechny!
zdroj: sincerelykinsey.blogspot.cz

Božský vztah

Vztah, který je bez komplikací, není nikomu na obtíž, není tu žádná konkurence a můžeš jich mít, kolik jen chceš, ony na sebe žárlit nebudou. Jistěže jde o boty. A jak jsou na tom kluci, ohledně tohoto dokonalého souznění?

Žabky patří do rybníka

Ačkoliv je tato obuv na léto jistě pohodlná a praktická, na chlapech se nám nelíbí. Tyhle botky se na klukovi dají snést jedině, když je u bazénu či v sauně. Jinak je to nevzhledné a prsty lezoucí ven rozhodně nejsou nijak moc sexy. Přerostlé nehty na nohou a výrazné chloupky na kloubech prstů – tak přesně tohle vidět nechceme. Promiňte kluci, ale s žabkami byste opravdu asi šlápli vedle.

Boty
Žabky ne, pánové.
zdroj: commons.wikimedia.org

Converse – školní klasika

Botky, které vypadají, jako kdyby s nimi měl vyrazit rovnou do školní tělocvičny. Ale vlastně proč ne? Pokud je dobře zvolená barva a na nohy nemá vražené například do dvou přerostlých kanárků, tak potom to určitě není špatné. Jsou pohodlné a rychle se nazouvají. Takže kluci, tady máte zelenou.

Boty
Klasika ze školních lavic
zdroj: redbubble.com

Každý máme svou lodičku

Ano, dámy mají lodičky na podpatku a muži zase Sperrys. Tyhle boty jsou velké jako veslice a jejich vzhled působí trochu kontroverzně. Na noze jsou jistě sice příjemné, ale to je potom těmto botám ubíráno na vzhledu. Jistě nejsou špatnou volbou, ale v nich určitě neoslníte každou.

Boty
Lodičky přímo v přístavu
zdroj: corksandcaftans.com

Muž v černém

Tak přesně tak to vypadá, když si kluk vezme mokasíny. Ty se rozhodně nedají nosit ke všemu, ale pár vyvolených kousků oblečení se k nim určitě najít dá. Navíc jsou naprosto nezbytné, pokud je kluk „oblekový typ“, který si potrpí na eleganci s kravatou a sáčkem. To už je potom jiná káva.

Boty
Mokasíny u chlapa
zdroj: thefashiontag.wordpress.com

Jako dřevorubec

Velké boty, které působí, jako kdyby šel kluk štípat dříví do lesa, se rozhodně nehodí pro každého. Jejich vzhled je ale jistě pro některé tím pravým, přičemž mohutnější kluci určitě nemusí váhat po nich sáhnout. Navíc je určitě výhoda, že tyhle boty vydrží skoro všechno.

Boty
Velké boty pro velkého muže.
zdroj: male-extravaganza.com

Elegance nebo pohodlí?

Mnoho chlapů si prostě vezme to, co jim někdo koupil nebo co jim jako první padlo pod ruku a sedlo jim to. Mužský vztah k botám nikdy nebude jako ten náš ženský, ale u některých jedinců lze tuto snahu zpozorovat. Tak potichu, ať ji nevyplašíme.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář