Chceš oslnit svým outfitem a stát se při každé příležitosti absolutní královnou večírku? Přečti si pár našich tipů, jak vybrat to správné oblečení na párty!

avatar

Anna Pechočová
Vystudovala oděvní návrhářství na střední umělecké škole.

Na taneční párty

Měj na paměti pohodlí i účelnost. Džíny či šortky ti poskytnou kapsy k uschování svých osobních věcí a budeš mít zároveň jistotu, že i kdybys vykopávala nohy vysoko do vzduchu, nikdo neuvidí tvoje spodní prádlo. Ale jestli chceš vypadat trochu „ženštěji“, skvělým společníkem budou šaty nad kolena a praktická malá kabelka, kterou si můžeš zavěsit na rameno a během tance se o ni nestarat. Pokud se v podpatkách necítíš, není třeba se trápit a ještě v nich tancovat. Nejspíš v nich dlouho nevydržíš a pak se ti bude chtít půlku večera prosedět. Sáhni radši po balerínách.

Oblečení na taneční party
Jedna z možných variant oblečení na party.
zdroj: farm4.staticflickr.com

Rodinné oslavy

Na rodinné oslavy vyraz v něčem ležérnějším. Pokud někdo zrovna slaví narozeniny, měl by být středem pozornosti on a ne ty. Vystačíš si s pohodlným oblečením v pastelových barvách a botami klidně bez podpatků.

Oblečení na rodinnou oslavu
Pohodlné lehké oblečení na rodinnou oslavu.
zdroj: farm9.staticflickr.com

Na lovu

Jestli s kamarádkami někdy chodíte do klubů „lovit kluky“,oblečení se ti může stát spojencem. Obleč se sexy, ale ne tak, abys působila jako lehká dívka. Základním pravidlem by mělo být: pokud odhaluješ nohy, neodhaluj výstřih a naopak. Zvol make-up který nejlépe podtrhne tvoje přednosti (například hezké oči) a to samé dodrž i s oblečením. Máš hezkou postavu? Vyber takové šaty, které obtáhnou tvoji siluetu. Máš někde špíčky, za které se stydíš? Nech obepnuté věci doma a zvol volnější střih. A samozřejmě tu jsou vždycky tvoje kamarádky, které ti mohou objektivně poradit v čem vypadáš nejlépe.

Sexy oblečení na večírek
Lehká blůzka, psaníčko a sukně s rozparkem jsou svůdná kombinace.
zdroj: farm7.staticflickr.com

Formální oslavy

Pořadatelé formálních večírků obvykle upřesňují jak moc slavnostně se mají účastníci obléci. Když ne, malé černé v takovéto situaci nezklamou. Zkombinuj je s přiměřeně velkými podpatky a malým psaníčkem nebo kabelkou. Nezapomeň na detaily jako jsou náušnice a večerní make-up.

Oblečení na formální oslavy
Oblečení na formální večírky.
zdroj: farm8.staticflickr.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář