Chystáš se na vánoční večírek? Chceš zaujmout svým účesem a být originální? Ale nevíš, jak na to, nebo nemáš žádné nápady? Mrkni na tyhle videa! Zaručeně najdeš inspiraci a na party zazáříš!

avatar

Tereza Čistecká
Miluju hudbu, psaní a květiny. Inspiraci hledám v zajímavých lidech.

Co s vlasy na vánoční party?

Nemáš kulmu? Nevadí!

Nemáš doma kulmu, ale přesto máš ráda vlnité vlasy? Pak je tohle video přesně pro tebe! Najdeš tam naprosto perfektní rady, jak natočit vlasy bez kulmy. Potřebuješ jen pinetky nebo ponožky. Ano! Opravdu ponožky. Bethany je velmi vynalézavá a dokáže si poradit v jakékoliv situaci. Navíc vlasy neničíš teplem z kulmy. Vlnité vlasy bez kulmy ale zaberou trošku víc času. Zapletené vlasy měj ideálně přes celou noc.

Pro dlouhé vlasy

Naprosto originální zapletený cop. Nejlépe si samotné pletení párkrát natrénuj. Jakmile se do pletení dostaneš, půjde pak všechno hladce. Výsledkem zaujmeš opravdu každého!

S účesy ti to moc nejde?

Pokud si moc nevíš rady, pak mrkni na tohle video s jednoduchým, ale přesto velmi zajímavým účesem. Potřebuješ lak na vlasy, tupírovací hřeben a velmi malé gumičky.

Originální culík

Nosíš ráda culík? Pak zkus tenhle se zapletenými vlasy po stranách. Účes není složitý a tvůj každodenní culík rozhodně příjemně oživí.

Něco pro krátké vlasy

Ani na zajímavé účesy pro krátké vlasy jsem nezapomněla. V tomto videu jich najdeš hned deset. Můj typ – zapletená ofina vypadá moc dobře!

Návod na krajkový cop od Petry

Na svou oblíbenou blogerku Petru z Petralovelyhair jsem také nezanevřela. Tenhle krajkový cop je prostě dokonalý! Samotné pletení je trošku složitější, ale výsledek stojí za to!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Tak takové rady a návody se určitě ještě budou hodit. Díky. :-) Já si třeba tento poslední vánoční večírek hrozně užila. Dokonce jsem ho i tak trochu pomáhala organizovat. Konkrétně jsem měla na starosti pozvánky. Ty jsem sama. navrhovala a o jejich levný tisk se postarali tady: https://www.e-abctiskarna.cz/