Kolekce adidas Woman, to je nejen radost z pohybu, ale také emoce a propojení propojení inovativních technologií a módních trendů. Co přináší kolekce pro jaro a léto 2014?

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Co přináší čerstvá kolekce adidas Women jaro/léto 2014?

Technologie v módě

Kolekce v sobě ukrývá široké spektrum oblečení, obuvi a nezbytných doplňků. Důraz je kladen na výrazné módní barvy, kreativní vzory a zajímavé potisky. Propojení funkčních technologií a stylových trendů v kolekci adidas Women jaro/léto 2014 tě přesvědčí o tom, že se vyplatí investovat do oblečení určeného speciálně pro sport a pohyb. Kolekce adidas Women jaro/léto 2014 je rozdělena do podkolekcí podle různých aktivit.

Tanec

Tanec hraje v sezóně jaro/léto 2014 první housle. Je úplně jedno, jestli tě baví moderní balet, nebo holduješ raději street dance. Oblečení a obuv jenž zaujme stylovými detaily. Taneční botky jsou vybaveny specialitou pro ochranu a podporu chodidel při tanci.

Tanec

Trénink a fitness

Kolekce nabízí prakticky vše od sportovních podprsenek, přes trička a tílka, mikiny, tréninkové kalhoty různých střihů a délek, tréninkové boty atd. Nechybí ani praktické sportovní tašky. Prakticky celý fitness kolekce je laděná do velmi oblíbené oranžové a růžové barvy. Nezapomnělo se ani na geometrické vzory.

Trénink a fitness

Běhání

Ráda běháš? V tom případě zaměř pozornost na běžecké kolekce Supernova a Response. Z barev jsou kromě tradiční černé a bílé zastoupeny především oranžová, růžová a světle modrá. V širokém výběru bot si určitě vybereš, každé z nich jsou určeny pro jiný typ povrchu a režim běhu.

Trénink a fitness

Plavání

Dámy oddávající se vodním sportům ocení kolekci plavek a plážových doplňků.

Plavání

Outdoor

Kolekce funkčního oblečení pro outdoorové aktivity uspokojí potřeby opravdových dobrodruhů. Pro každodenní nošení do města je určená řada Everyday Outdoor, která využívá funkční materiály v moderních barvách a střizích.

Outdoor

Adidas by Stella McCartney

A to nejlepší závěrem, na své si přijdou milovnice vysokého módního stylu a designu. Inspirací této podřady se stala městská panoramata a jejich barevné tóny. Zájem vzbuzují futuristické vzory a inovativní kombinace materiálů charakterizují kolekci jaro/léto 2014. Nově byly použity ekologicky šetrné postupy výroby.

Stella McCartney

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář