Ženy se odjakživa snaží zalíbit mužům a chtějí vypadat prostě skvěle. Bohužel ne každá slečna má to štěstí, že jí vlasy dorostou do požadované délky. Vypěstovat si krásně zdravé vlásky bývá pro barvené a méně vyživované vlasy často velkým problémem.

Šetrná metoda prodloužení vlasů

Co ale má dělat ta z vás, která touží po dlouhých vlasech, ale samotné jí do požadované délky nedorostou? Vyzkoušejte moderní metodu prodlužování vlasů za 5 minut – clip in vlasy. Clip in metoda patří mezi ty vůbec nejšetrnější způsoby, jak si prodloužit vlásky. Oproti jiným metodám se nemusí vysokou teplotou vlásky ničit, pouze se kompletní sada nasadí a během pár minut máte délku vlasů, jakou jste si vždycky přála.

Clip in vlasy – dlouhé vlasy za 5 minut!

Objem během chvilky

Vlasy clip in jsou nejen nejšetrnější metodou prodloužení, ale také nejlevnějším způsobem, jak rychle a efektivně dosáhnout požadované délky. Clip in vlasy levně můžete pořídit na internetu již od tísici korun. Cena příčesků na hlavu se odvíjí od délky a hustoty celé sady. Pro kompletní pokrytí většině žen naprosto vystačí 100 gramů vlasů. Ženy, které mají nadprůměrnou hustotu vlásků by raději měly sáhnout po objemější variantě. Doporučujeme vám dbát při výběru na správný odstín. Naštěstí na mnoha eshopech najdete přímo fotku příčesků na vlasy clip in a dokážete si představit, zda k vašé barvě vlasů bude sedět. Pokud ne, nemusíte se strachovat. Protože se jedná o 100% lidské clip in vlasy, můžete je libovolně barvit, stříhat, česat a mýt. Pro dlouhou výdrž sady je dobré zacházet s clip in vlasy, jako by byly vaše vlastní. Mají identické vlastnosti jako vlasy pravé.

Rozhodneš se pro prodloužené vlásky?

Nedoporučujeme nakupovat nápadně levné clip in sady, protože s největší pravděpodobností jde o silonové vlásky, které se nedají barvit a také skoro nic nevydrží. Jestliže se rozhodnete do prodloužených vlásků investovat, určitě si pořiďte 100% lidské vlasy.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář