Být dokonalý je snem snad každého. Někteří si však neváží své přirozené krásy a snaží se plastikami docílit dokonalosti. Někdy se ovšem vše nepovede, jak by člověk čekal.

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

Tori Spelling

Hvězda seriálu Beverly Hills neměla sice kdovíjak velké poprsí, ale vypadalo mnohem lépe než nyní. Herečka si během natáčení seriálu připadala málo sexy, tak si nechala svůj hrudník operací zvětšit. Operace se nepovedla a dekolt Tori je pěkně zpackaný. Lékař byl nucen zaplatit náhradu škody.

Tori
Takhle dokonalá prsa rozhodně nevypadají
zdroj: blogspot.com

Meg Ryan

Kdysi krásná herečka, kterou milovaly davy mužů. Dnes chodící karikatura a reklama na plastiky. Meg nedokázala přijmout proces stárnutí a snaží se ho pomocí botoxu a různých plastik zastavit. Výsledky příliš oku nelahodí.

Tara Reid

Byla krásná, populární, sexy, nafotila spousty aktů do vyhlášených magazínů. To jí však nestačilo a chtěla víc. Hvězdička filmu Prci, při, prcičky to pěkně přehnala s plastikami prsou a břicha. Plastika břicha se bohužel nepovedla, jak Tara očekávala a výsledek je opravdu strašný.

Břicho
Tohle že je břicho mladé herečky?
zdroj: imgur.com

Donatella Versace

Viceprezidentka slavné módní značky Versace není žádný nováček v plastických zákrocích. Své tělo si nechává ,,zkrášlovat“ již od roku 1990 a podle toho také vypadá. Výsledkem jsou nepřirozeně nafouklé rty a zhyzděný obličej. Z pěkné dámy se stala plastiková příšera.

Versace
zdroj: imgur.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář