Studený vítr a zima nás bude provázet několik dalších měsíců, a tak je načase se pořádně zachumlat do teplé, kvalitní a v neposlední řadě stylové šály, která tě zahřeje. Co nabízí a vyžaduje letošní sezóna?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Chladné dny jsou tady, rozvesel si je barevnými šálami

Šátky, šály, roury

Říjen už je v trapu a přichází studený listopad, plný „dušičkovského“ počasí, které se vyznačuje ranními mlhami, nevlídnými deštíky a především studeným větrem. Už jen při tom pomyšlení by jeden chytil rýmu. Je důležité se začít více strojit a „odzimovat“ teplejší oblečení, které tě bacilů alespoň trochu uchrání. Ale přitom nesmíme zapomenout také na módu, protože se zimním počasím přicházejí na řadu doplňky v podobě šál. Obyčejné jednobarevné kabátky se tak velmi rychle dají oživit a doplnit příjemnou šálou, která tě ještě k tomu zahřeje. Vyhraj si s detaily a vyzkoušej něco nového.

Šály z pašmíny

Pro podzimní až zimní počasí jsou jako dělané šály z pašmíny, které se už postarají o to, aby se tvůj krček měl jako v bavlnce. Jejich nespočet barevných provedení jistě zapůsobí na tvou módní stránku. Hlavně si však budeš muset položit jednu velice důležitou otázku – Hodí se k mému kabátku více červená, hnědá, nebo fialová barvička? A pokud si v té záplavě barevných variací přeci jen nevybereš, podívej se na pašmíny s mírně orientálním vzorkem, který ti bude evokovat teplé Turecko. Zima už nebude mít šanci.
Šály z pašmíny

Vzdušné, ale i tak velmi hřejivé šály jako ideální doplněk pro tuto zimu

Nejnovější chlupatice na krk

Pro opravdu studné dny je tu potom hit letošní zimy a to příjemně chlupaté jednobarevné roury, které si potom, co si je omotáš okolo krku, už nikdy nebudeš chtít sundat. Jsou heboučké na dotek a díky několika barevným provedením si jistě přijdeš na své. Kromě toho jsou také velmi vhodným vánočním dárkem, pokud si nevíš rady, co dát ženám v tvém okolí. Pokud ovšem podobným věcem neholduješ, můžeš se podívat na nejnovější tradiční pletené šály, které se dají sladit naprosto k čemukoliv a přitom rozhodně neudělají ostudu.
Velmi heboučkou rouru si zamiluješ, zde k vidění ve výrazné žluté barvě

Velmi heboučkou rouru si zamiluješ, zde k vidění ve výrazné žluté barvě

Pro šikovné ručičky

A pokud se chceš chlubit vlastním peřím – tedy, chceš-li mít na krku šálu vyrobenou vlastníma rukama, ale bohužel neumíš ani plést ani háčkovat, letošní sezóna má něco i pro tebe. Jsou to trendy šály pletené v ruce, které si při troše trpělivost můžeš udělat i doma. Stačí si vybrat příslušnou vlnu, která se dodává v mnoha odstínech, jednobarevné i duhové, a podívat se na video níže a během jednoho dne se můžeš stát hrdou majitelkou nové šály! Bude přesně dle tvých představ.

Pochytej je všechny

Pro letošní sezónu je tu takových nových barev, stylů a trendů, že se má zima opravdu na co těšit, protože s ní všechny tyhle měkoučké šály a šátky zatočí jedna dvě. Kromě toho je tu ještě spousta dalších, jako jsou šátky na ples, pro muže, s flitry atd. Pro další inspiraci a skvělé ceny zavítej na šátkylevně.cz. Třeba tě některá šála zláká ihned, nebo se rozhodneš si doma takovou třeba vyrobit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář