Mnoho žen touží po menším zadečku a jakýmkoliv způsobem se snaží vysněného efektu docílit. Na druhé straně však existují holky, které by si naopak přály mít objemnější a kulatější zadeček, než mají doposud. Celou figuru mají dokonalou, ale problémem je plošší a nevýrazný zadeček, který má pak na svědomí i nižší sebevědomí.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Mnoho žen touží po menším zadečku a jakýmkoliv způsobem se snaží vysněného efektu docílit. Na druhé straně však existují holky, které by si naopak přály mít objemnější a kulatější zadeček, než mají doposud. Celou figuru mají dokonalou, ale problémem je plošší a nevýrazný zadeček, který má pak na svědomí i nižší sebevědomí. A jak se tohoto mindráku zbavit a vlastnit perfektní pozadí?

Nejsi spokojená se svým pozadím, protože je příliš malé? Většina holek sice trápí docela opačný problém, ale i pro tebe existuje řešení.

Nejsi spokojená se svým pozadím, protože je malé? Většinu holek trápí opačný problém, ale i pro tebe existuje řešení.

K dokonalosti jen kousek

Zvětšení pozadí se může zdát jako paradox zvlášť v této době, kdy se velká část dívek naopak snaží zhubnout právě v oblasti zadečku. Přesto určité množství žen, toužící po zvětšení pozadí existuje. Zvětšení pozadí se dá nejlépe přirovnat k zvětšování poprsí. Také pomocí jeho úpravy lze dosáhnout většího sebevědomí a dopomůže k dobrému pocitu z celé figury. Zvětšování zadečku a zároveň jeho vytvarování nebylo dříve tak populární, jako zvětšení poprsí. Zato poslední dobou čím dál více nabírá na popularitě a přibývá žen s touto žádostí na klinikách plastické chirurgie. Metody zvětšení pozadí navíc využijí i slečny, které touží být modelky, přesto jim kousek k dokonalosti schází.

Když to jinak nejde

Je jisté, že na vytvarování zadečku můžeš jít i cvičením, nicméně tato varianta nemusí být vždy tak účinná – i když za pokus to stojí. K zvětšení pozadí a poté jeho vytvarování může dojít i v momentě nabrání hmotnosti, což však není žádoucí a to zejména proto, že tuk se rozmístí po celém těle a změní jinak dokonalou postavu. Navíc někdy působí zákon schválnosti a tuk by se usadil na nechtěných místech a obloukem by obešel tvůj zadeček. Takže je jisté, že je zapotřebí hledat další možnosti, jak kulatějšího pozadí dosáhnout.

Jak dokonalého pozadí docílit?

Zvětšení pozadí může proběhnout pomocí plastické operace, konkrétně vsazení gluteálních silikonových implantátů. Pro vytvarování a kýžený efekt probíhá i liposukce, aby měl zadeček a jeho okolí ten správný tvar. Zvětšení pozadí pomocí silikonů je však velmi bolestivá záležitost a doba zotavení také nějakou chvíli trvá. Nevýhodou je však i velmi vysoká cena, takže tento zákrok nemusí být pro všechny dostupný. Ale i přes svá negativa má zvětšení pozadí pomocí implantátu skvělý a dlouhodobý efekt. Několik žen, které tento zákrok podstoupily, jsou šťastné za své rozhodnutí a i přes větší cenu a bolest to prý stálo za to. Řešením je i zvětšení pozadí pomocí vlastního tuku. Tento zákrok však nepřináší dlouhodobý efekt – tuk se časem vstřebá a navíc je ho pro tento zákrok potřeba daleko více.

Jak zvětšení pozadí probíhá?

Zvětšení a tvarování pozadí samozřejmě probíhá v celkové narkóze. Ještě před tím je však potřebná konzultace s lékařem, s kterým je nutné se domluvit na celkové představě. Následně je vybrána velikost implantátů, aby celek působil přirozeně. Zvětšení pozadí probíhá tak, že je veden řez mezi půlkami a poté se implantáty vkládají do svalu nebo pod něj. Dále přichází celková modelace, případně odsátí tuku. Po operaci je pozadí zafixováno náplastí, speciálními kalhotkami a stahujícím pásem. Pak už je nutné dodržovat rady lékařů, aby hojení probíhalo hladce a bez problémů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář