Láká tě svět modelingu a přehlídkových mol, ale moc dobře víš, že nesplňuješ některá přísná kritéria? Díky tomuto článku zjistíš, že i tak si můžeš své sny splnit, protože modeling není pouze o přehlídkách, ale také o focení, natáčení reklam a realizaci dalších zakázek, kde na takový výšce absolutně nezáleží. Víš, jak se stát fotomodelkou?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Fotomodelkou se můžeš stát i ty, stačí pouze vědět, kde a jak pořádně začít.

Fotomodelkou se můžeš stát i ty, stačí pouze vědět, kde a jak pořádně začít.

Proč se stát fotomodelkou?

Povolání fotomodelky obnáší celou řadu věcí, je velmi náročná, ale nepochybně má hned několik výhod. Díky focení se podíváš na zajímavá místa, na kterých bude focení probíhat. Celá řada dívek tak zavítala na zajímavá místa nejen v ČR, ale i v zahraničí. Podívat se například do Thajska a dostat za to ještě zaplaceno, to už je pořádný bonus. Kreativní fotograf, kterých najdeš celou řadu například na serveru foto-modelky.cz, umí vystihnout krásu okamžiku, připravit celou scénu a vytěžit z prostředí maximum. Připrav se pouze na to, že často budeš fotit velmi brzy ráno, protože právě v tento čas je ideální světlo pro focení. Při pohledu na okouzlující výsledek ale na tuhle výhodu rychle zapomeneš, protože podívat se po letech na své vlastní profi fotky člověku vždy zvedne náladu. Celá řada fotomodelek by o tom mohla vyprávět.

Stačí si založit profil

Obrovskou výhodou je skutečnost, že spektrum hledaných dívek pro fotomodeling je opravdu široké, takže uplatnění může v ideálním případě najít doopravdy každá dívka, kterou tato práce zajímá a není vyloženě stydlivá. Kvalitní fotograf však ví, jak modelku zbavit stresu a zařídit, aby se chovala absolutně přirozeně. Pokud chceš zkusit štěstí a mít svůj vlastní online profil, neváhej navštívit adresu foto-modelky.cz, kde si můžeš profil založit zdarma během pár minut. Začínat nemusíš s portfoliem profesionálních fotek, stačí fotky, na kterých ti to dle tvého názoru sluší, ukážou tě v různých rozpoložení a fotograf z nich dokáže vycítit tvůj potenciál.

Jdeš do toho?

Hodně dívek ani nezkusí štěstí, protože nemají dostatek sebevědomí a bojí se zklamání. Není to ale škoda? Vždyť za zkoušku nic nedáš a pokud budeš k celé situaci přistupovat s dostatečným nadhledem, nemusíš se ničeho obávat. Práce fotomodelky možná není tvůj osud, ale pokud chceš mít jistotu, není nic lepšího, než si to ověřit v praxi. Třeba budeš příjemně překvapená.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Lubomíra

    No a když sté začínáli s fotomodelingem tak co sté museli dělat??

  • Lubomíra

    Ahoj já se jmenuji Lubomíra Hromá a jsem v Děckem domově a chci dělat fotomodelku ale bojím se že my to nedovolej že to bude stát hodně peněz a td toho se hodně bojím?? A ta fotka co mám na profilce je moc stára tedˇ vypadám uplně jinak a všychní řikají že jsem hezká a td??Tak my pomocte prosím??

  • Allimedia

    Ano, jak popisuje tento článek, tak konkrétně například ve fotomodelingu má šanci KAŽDÁ žena, slečna, dívka :) A stačí k tomu maličkost, zaregistrovat se na portál. A portál Allimedia.cz nabízí právě takovou šanci pro každou zájemkyni o svět fotomodelingu :) Registraci je možné provést na http://www.modelky-hostesky.eu tak neváhejte a vstupte do světa modelingu, fotomodelingu a hostessingu.