Už tě nebaví si neustále holit podpaží? A hlídat si hladké nohy před každou schůzkou také není žádná slast. Co takhle zkusit se zbavit chloupků už napořád s novým přístrojem NO! NO! Hair, slyšela jsi již o něm?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Vyzkoušej termální vlnu

Hladká jako dětská prdelka

Alespoň tak by si to jistě představovala nejedna z nás. Probudit se jednoho dne ráno a zjistit, že všechny nežádoucí chloupky jsou jako zázrakem pryč a hlavně – nikdy už se nevrátí! Je totiž tak otravné se neustále holit nebo bolestivě chloupky vytrhávat. Kvůli trvalému odstranění chloupků potom musíš do kosmetického salónu, kde budeš moci s klidným srdcem nechat všechno, co máš v peněžence. Já ti ale přináším novinku, díky které na tyhle starosti budeš moci zapomenout. Nový strojek, který chloupky umí odstranit trvale, se jmenuje NO! NO! Hair a je to opravdu třída. Čím se tak liší od jiných epilačních přístrojů? Čti dál a dozvíš se to!

Chceš poslat chloupky na věčnost? Vyzkoušej termální vlnu!

Vosk? Už nikdy!

Horký vosk, zdlouhavé vytrhávání pinzetou nebo dokonce epilační strojky, můžeš klidně hodit za hlavu, protože už je nikdy nebudeš potřebovat. Investuj do budoucnosti bez chloupků, kde nebudeš muset dokupovat přípravky nebo žiletky, abys chloupky odstranila, protože už žádné nebudeš mít. A co je hlavní, můžeš se jich zbavit v pohodlí svého domova a naprosto jednoduchým způsobem.

Jak to funguje?

NO! NO! Hair je nový přístroj, který je akorát do ruky a funguje na principu přenosu tepla. To znamená, že během používání vysílá teplotní vlnu, která se dostává až k vlasovému kořínku, čímž dojde k oddělení chloupku. A voilá, tvoje pokožka je jako samet! Ale to přesněji řečeno až poté, co přístroj párkrát použiješ. Je to proto, že chloupky mají různé fáze – buď rostou, jsou v klidu nebo jsou zrovna ve fázi přechodu. Tyto jednotlivé stavy se pravidelně střídají, a aby došlo k trvalé epilaci, je zapotřebí, aby byly ve fázi růstu. Jenomže to ty jen tak neodhadneš, a proto je zapotřebí použít NO! NO! Hair několikrát. Doporučuje se používat jej dvakrát týdně po dobu šesti týdnů, po kterých dojde k trvalému odstranění chloupků. A pozor, před používáním by ses neměla dva dny holit.

Jaké jsou výhody?

Tak nespornou výhodou je, že všechno můžeš udělat doma v koupelně a dobrá zpráva je tu také pro tvou peněženku, protože nebudeš muset do salónu. Dobré také je, že tato procedura vůbec nebolí a tvoje ochlupení už ti nebude na obtíž. Zbavíš se chloupků na nohou, rukou, ale třeba také pod nosem. Přístroj je naprosto bezpečný a dokonce má označení CE a C+, což znamená, že je bezpečný, zdraví nezávadný a kromě toho splňuje také požadavky ohledně ochrany přírodního prostředí.

Sleva 1000 Kč

Na Vánoce doma

Teď je pro nákup dobrá příležitost – Vánoce jsou za dveřmi, takže pokud nevíš, čím obdarovat některou z žen ve tvém okolí, či by sis tento strojek přála sama, neváhej. Jedná se o přelomovou technologii, díky které už nebudeš muset myslet na svoje chloupky. Navíc dodávka je až do domu a je opravdu velmi rychlá. Je čas poslat chloupky na věčnost!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář