Zajímají tě žhavé novinky a módní trendy? Chceš se jednoduše dostat k nejrůznějším radám a tipům, jak vykouzlit originální look? Pokud si alespoň na jednu otázku odpověděla ano, pak čti dál.

Rádi bychom ti představili poměrně nový a svěží módní blog Mary-moda.cz, jenž se snadno stane tvým oblíbeným průvodcem i rádcem napříč módním světem. Co ti tady rozhodně neunikne a na co se můžeš stoprocentně těšit?

S námi budeš vždycky v obraze

Pravidelně tě budeme zásobovat aktuálními zprávami, které tě budou informovat o módních novinkách. Postrádat nebudeš ani zprávičky o dění z přehlídkových mol. Představíme ti současné trendy z oblasti oblečení, líčení i módních doplňků. Nyní se třeba věnujeme horkým letním trendům. Pokud tedy chceš vědět, jaké letní hity na tebe čekají, v čem zazářit na pláži nebo jaké dámské plavky 2013 si vybrat, abys překonala své plážové sokyně, jsi na správné adrese.

Dámské plavky

Hit tohoto léta

Pomůžeme ti vyladit tvůj look

Čekat od nás můžeš mimo jiné i spoustu inspirujících rad a tipů. Nikdy tě nenecháme ve štychu, naopak ti pomůžeme, abys svým novým stylem projasnila šeď ulic. Kromě toho ti také poradíme, jak se svůdně nalíčit, jak si zpestřit svůj outfit nebo jak správně vybírat doplňky. Příjemnou zprávou je, že nezapomínáme ani na pány, proto má pánská móda u nás rovněž své místo. I tvé drahé polovičce přineseme notnou dávku módní inspirace, která podpoří jeho image fešáka.

Pánská móda

Dáme ti tipy na stylové kousky

Nejenže ti ukážeme, co právě frčí, ale zároveň ti doporučíme to nejstylovější oblečení pro tebe i pro něj. A nemusíš se bát. Veškeré vyhlédnuté kousky podle těch nejnovějších trendů si můžeš během chvilky snadno zakoupit.

Typy na stylové kousky

Lákavé novinky, které tě potěší

Na Mary-moda.cz si nenech ujít ani novinky, jež se týkají samotného blogu a jeho partnerského e-shopu. Například nyní běží nový projekt, díky kterému máš příležitost stát se modelkou a splnit si tak svůj sen. Veškerá pravidla i informace se samozřejmě můžeš dočíst na našich stránkách.
Jak hodnotí blog naše čtenářky?

Oslovili jsme několik čtenářek, abychom se jich zeptali, co se jim na našem fashion blogu líbí nejvíce.

Radka (23 let): „Líbí se mi, že jsou zde aktuální a hlavně zajímavé články, které mi vždycky poradí. Můžu říct, že na Mary-modu.cz chodím každičký den a vždy netrpělivě vyhlížím další příspěvek :-)

Monika (25 let): „Módu miluju a o to víc mě dokáže potěšit, když o ní někdo píše s takovým zájmem. Na blogu je zkrátka vidět ten vztah k módě a tak to podle mě má být. A už se samozřejmě těším, až bude článků víc a víc.“

Jana (19 let): „Zbožňuji články o módě, ale některé mají pro mě jednu velkou nevýhodu. V těch článcích jsou sice uvedené obrázky konkrétních věcí, ale bez odkazu, kde se dají koupit. Mě pak čeká složité vyhledávání. Tady zkrátka vím, že když mě nějaké oblečení zaujme, nebudu ho muset po všech čertech hledat, naopak se k němu hodně rychle dostanu.“

Martina (29 let): „Vyhovuje mi, že Mary-moda.cz je specializována jen na módu a péči o celkový vzhled, což mě také nejvíce zajímá. Z toho důvodu ji pravidelně navštěvuji. Najdu tu užitečné tipy, inspiraci a celkově zajímavý obsah. Také oceňuji příjemný vzhled stránek, který u mě hraje velkou roli.“

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář