Vyrážíš na akci se svým přítelem a chceš dát všem najevo, že patří jenom tobě? Nebo plánuješ společný výlet a ráda bys se svým chlapem ladila? Sladění pánské a dámské módy řeší i hvězdy Hollywoodu. Pojď se podívat na mé tipy na super oblečení.

Výběr oblečení přizpůsob akci, na kterou se s přítelem chystáte. Teď v létě se nabízejí nepřeberné možnosti pro trávení volného času společně. Neváhej tak a určitě jich využij.

Party a narozeninová oslava

Když se chystáte na party, narozeninovou oslavu nebo na diskotéku, určitě nic nezkazíš legínami a přiléhavým topem. V takovém oblečení perfektně vynikne tvá postava. Dámské legíny můžeš vyměnit i za skinny džíny a top za pěknou halenku. Stejně tak si můžeš obléci minisukni, pokud seš fanynkou spíše ženské módy.

Mary Fashion

Svého muže obleč do džín a trička. Dbej na to, abyste spolu ladili barevně. To znamená, že můžete mít trička stejné barvy nebo že on si může obléci černé triko a ty tmavé legíny. Ladit můžete i detaily. Tvůj partner si na sebe vezme třeba červené triko a ty hodíš přes rameno jen červenou kabelku. I taková kombinace vypadá úžasně. Akce s přáteli je skvělou příležitostí vytáhnout ze skříně značkové oblečení, nebo se spíše porozhlédnout po něčem novém a rovnou přemýšlet nad tím, aby tobě i tvému klukovi slušelo.

Vhodné oblečení do společnosti

Jestliže se svým mužem plánuješ vyrazit na večírek, na ples nebo na romantickou společnou večeři, která se však ponese v duchu elegantního oblečení, obleč si večerní šaty či koktejlky. Tvůj partner by měl zvolit společenské kalhoty nebo tmavé džíny a k nim košili. Pánské košile jsou k dostání v celé škále barevných odstínů. Dbej na to, aby košile barevně ladila s tvými šaty. Pokud ale volíš černé šaty, opět věnuj pozornost spíše detailům. Pokud se šaty nebude ladit košile, měla by alespoň kravata.

Formálnější oblečení

Slaďte se i na společném výletě

Můžete ladit i tehdy, když vyrážíte jen na výlet do přírody nebo třeba za sportem. Vsaďte na praktické šortky ve stejné barvě (klidně i od stejné značky). Barevně můžete sehrát i trička nebo boty. Věř, že v takové kombinaci spolu budete vypadat fantasticky a že žádná jiná slečna se za tvým chlapem ani neotočí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář