Vybírání správných kousků oblečení je pro mě ráj. Vyhledávání toho správného a zkoušení nejrůznějších hadříků mě snad nikdy neomrzí. V mém šatníku bys tak nalezla od každého něco a tak se bleskurychle mohu proměnit v elegantní dámu, ale i správnou sporťandu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vybírání správných kousků oblečení je pro mě ráj. Vyhledávání toho správného a zkoušení nejrůznějších hadříků mě snad nikdy neomrzí. V mém šatníku bys tak nalezla od každého něco a tak se bleskurychle mohu proměnit v elegantní dámu, ale i správnou sporťandu. Poslední dobou upřednostňuji pohodlnost a tak pokud to jde, volím sportovní oblečení, v kterém i bez podpatků mohu vypadat dobře.

Když je dobře zvolené spodní prádlo, zbývá tomu jediné a tím jsou fešná sportovní trička, mikiny, vesty nebo kalhoty.

Když je dobře zvolené spodní prádlo, zbývá tomu jediné a tím jsou fešná sportovní trička, mikiny, vesty nebo kalhoty.

Pohodlnost na prvním místě

Podpatky i těsnější oblečení také zbožňuju, ale když se kolikrát zamyslím nad tím, co jsem si kvůli podpatkům vytrpěla, raději při možných příležitostech volím padnoucí tenisky, nebo jiné boty, které pro mě představují komfort. To samé však platí i u oblečení, kde jsem kolikrát byla ráda, že jsem vylezla z toho upnutějšího a vklouzla jsem s takovou radostí do volných tepláků. V různých situacích musí jít pohodlnost stranou a je potřeba zvolit něco elegantnějšího, přesto nevím jak u tebe, ale u mě sportovní hadříky vedou.

Začátek už od spodního prádla

Důležitým bodem je vhodně zvolené prádlo, které by nemělo nikde škrtit, tudíž je nutné vybírat si správné velikosti. Když je pohodlné spodní prádlo, bude tak pohodlný tvůj celkový outfit. Mě, když se nechce do kosticové podprdy, tak vezmu na pomoc sportovní kusy, které mi zdají o něco komfortnější, a nemusím se starat o urovnávání poprsí :-) . Co se týče spodního dílu, našla jsem pro sebe, a doufám, že i pro tebe, sportovní a zároveň padnoucí lahůdku. Mé pátrací schopnosti mě dovedli až do e-shopu Froop, kde nalezla úžasné dámské trenýrky, které mimochodem v mužském stylu využívá i známý fotbalista Milan Baroš a v dámském provedení je tváří značky Styx modelka Simona Krainová. Trenýrky značky Styx pro nositele připraví především 100% bavlnu, pohodlnost a střih, který se nikde nezařezává. Od pohledu jsem si trenýrky Styx zamilovala a to díky zajímavým vzorům, které u mě hodně bodují.

Trička, mikči a další

Když je dobře zvolené spodní prádlo, zbývá tomu jediné a tím jsou fešná sportovní trička, mikiny, vesty nebo kalhoty. Ty opět nalezneš na e-shopu Froop, kde jsem vyčmuchala značku oblečení X-Ray, která je sice nejvíce zaměřená na skate a snowboardové oblečení. Krom toho nabízí značka X-Ray módní kousky pro ženy i pro muže. Nejvíce mě uchvátily trička se zajímavým a výrazným potiskem X-Ray. U ostatních však budu mít problém s výběrem, jelikož se mi mikiny a vesty zdají všechny bezchybné :-) . Pokud i ty fandíš sportovnímu stylu, neměla bys zapomenout na výběr hezkých mikin a vest, které i v létě přijdou vhod.

Šaty v létě nesmí chybět

Můj šatník ukrývá několik hezkých šatiček, které jsou si navzájem odlišné. Některé jsou sice laděné do sportovního duchu, ale i tak neodolám a pořídím si další, které doplní mou pěknou zásobičku. Nejvhodnější jsou pro mě ty, které v sobě ukrývají jak špetku elegantnosti, tak i sportovnosti a hlavně – jsou pohodlné :-) . Písni mi do komentářů, jaký styl nejvíce preferuješ ty a zda raději dáváš přednost pohodlnosti nebo uznáváš heslo „být šik za každých okolností i na úkor komfortu“?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář