Piercing byl vždy vyjádřením osobního stylu a vkusu, nicméně je zapotřebí přiznat, že propíchnutým pupíkem dnes již nikoho nešokujete. Co takhle se podívat na výraznější ozdoby?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Chceš být nepřehlédnutelná? Od piercingu k nošení tunelů a roztahováků!

Decentní začátek

Z piercingu se prakticky stejně jako z tetování stala zcela běžná záležitost. Piercing je však stejně jako všechny další módní ozdoby ovlivněn různými trendy. Mění se oblíbená místa pro jeho umístění, v kurzu jsou různé šperky a v neposlední řadě třeba i množství. Já si sama moc dobře vzpomínám na dobu, kdy byly velice oblíbené různé hroty v bradě a obočí. Popravdě zrovna tato móda mě neoslovila. To dnešní trendy jsou mi o poznání bližší. A jaké to jsou? Návrat zažívá jednoduchý zlatý kroužek v nose, obočí a rtech. Působí totiž velmi decentně a ve sladění se správným outfitem také romanticky.

Najdeš odvahu na tunely a plugy do ucha?

Obrovskou popularitu si mezi ženami získává roztahování ušních lalůčků a nošení tunelů. Na jednu stranu poměrně kontroverzní ozdoba, která se rozhodně nelíbí každému, na stranu druhou opravdu nepřehlédnutelná a originální modifikace vzhledu. Pokud se doopravdy rozhodneš pro roztahování ušních dírek, neměla bys zapomenout na to, že ideálním tempem je 1 mm za měsíc. Nepředstavuj si tedy, že během krátké doby budeš mít v uchu velký tunel. Vše potřebuje čas a postupným roztahováním v pomalém tempu se vyvaruješ někdy i nevratnému poškození kůže. Navíc díky pomalému roztažení je velmi pravděpodobné, že se dírky dokáže někdy v budoucnu vrátit do původního rozměru. To pro případ, že by tě tunel přestal bavit.

Tunely a plugy z organických materiálů

Při roztahování pochopitelně také záleží na tom, z jakého materiálu tunel či plug je. Podle toho se liší především péče. Velmi oblíbený je silikonový tunel (případně akrylový tunel), protože je velmi lehký, pohodlný a v neposlední řadě také levný. Seženeš ho ve velkém množství rozměrů, na pohled působí atraktivně a manipulace s ním je velmi jednoduchá. Pochopitelně také plugy se vyrábí silikonové a akrylové. U nich jednoznačně oceníš zajímavé designy a opět velké pohodlí při nošení. I akrylový plug může zdobit blyštivý kámen.

Tunely a plugy

Pro jaký se rozhodneš?

Širokou nabídku kvalitních piercingů včetně roztahováků, plugů a tunelů najdeš na stránkách internetového obchodu Anchor-Piercing.cz. Velké množství piercingů skladem společně s kvalitními fotografiemi produktů tě určitě naláká k výběru ozdoby, ze které budeš mít radost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář