Piercing byl vždy vyjádřením osobního stylu a vkusu, nicméně je zapotřebí přiznat, že propíchnutým pupíkem dnes již nikoho nešokujete. Co takhle se podívat na výraznější ozdoby?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Chceš být nepřehlédnutelná? Od piercingu k nošení tunelů a roztahováků!

Decentní začátek

Z piercingu se prakticky stejně jako z tetování stala zcela běžná záležitost. Piercing je však stejně jako všechny další módní ozdoby ovlivněn různými trendy. Mění se oblíbená místa pro jeho umístění, v kurzu jsou různé šperky a v neposlední řadě třeba i množství. Já si sama moc dobře vzpomínám na dobu, kdy byly velice oblíbené různé hroty v bradě a obočí. Popravdě zrovna tato móda mě neoslovila. To dnešní trendy jsou mi o poznání bližší. A jaké to jsou? Návrat zažívá jednoduchý zlatý kroužek v nose, obočí a rtech. Působí totiž velmi decentně a ve sladění se správným outfitem také romanticky.

Najdeš odvahu na tunely a plugy do ucha?

Obrovskou popularitu si mezi ženami získává roztahování ušních lalůčků a nošení tunelů. Na jednu stranu poměrně kontroverzní ozdoba, která se rozhodně nelíbí každému, na stranu druhou opravdu nepřehlédnutelná a originální modifikace vzhledu. Pokud se doopravdy rozhodneš pro roztahování ušních dírek, neměla bys zapomenout na to, že ideálním tempem je 1 mm za měsíc. Nepředstavuj si tedy, že během krátké doby budeš mít v uchu velký tunel. Vše potřebuje čas a postupným roztahováním v pomalém tempu se vyvaruješ někdy i nevratnému poškození kůže. Navíc díky pomalému roztažení je velmi pravděpodobné, že se dírky dokáže někdy v budoucnu vrátit do původního rozměru. To pro případ, že by tě tunel přestal bavit.

Tunely a plugy z organických materiálů

Při roztahování pochopitelně také záleží na tom, z jakého materiálu tunel či plug je. Podle toho se liší především péče. Velmi oblíbený je silikonový tunel (případně akrylový tunel), protože je velmi lehký, pohodlný a v neposlední řadě také levný. Seženeš ho ve velkém množství rozměrů, na pohled působí atraktivně a manipulace s ním je velmi jednoduchá. Pochopitelně také plugy se vyrábí silikonové a akrylové. U nich jednoznačně oceníš zajímavé designy a opět velké pohodlí při nošení. I akrylový plug může zdobit blyštivý kámen.

Tunely a plugy

Pro jaký se rozhodneš?

Širokou nabídku kvalitních piercingů včetně roztahováků, plugů a tunelů najdeš na stránkách internetového obchodu Anchor-Piercing.cz. Velké množství piercingů skladem společně s kvalitními fotografiemi produktů tě určitě naláká k výběru ozdoby, ze které budeš mít radost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    Mě se tunely poslední dobou taky začaly moc líbit, a tak jsem si z https://www.sperkyleclay.cz/95-piercing také jeden objednal. Zatím s tím nemám žádné zkušenosti, takže jsem na to celkem dost zvědavý. Snad to nebude nějak moc bolestivé.

  • Ivana Mrázková

    Sama tunely mám, ale rozhodně ne proto, abych byla nepřehlédnutelná, jen se mi to prostě líbí, stejně tak jako někdo nosí náramky nebo si dělá trvalou. Pokud by se sem dostal nějaký další nadšenec do tunelů, plugů nebo piercingů, zkuste mrknout na tuhle fotosoutěž – http://www.ukaztunel.cz/ :)