Některé celebrity si přijdou natolik sami sobě nádherné a okouzlující, že samy osloví Playboy, ale co je opravdu trapné je bohužel to, že je časopis veřejně odmítne. Které slavně krásky mezi ně patří?

avatar

Markéta Kuča
Tvrdohlavý exhibicionista, co si jde vždy pevně za svým.

1. Courtney Stodenn

Zlatokopka, zpěvačka, princezna plastikových operací s povoláním manželka se nechala slyšet, že by pro Playboy odhalila cokoliv. Bohužel místo osmnácti let, vypadá díky svým plastikám na čtyřicet, takže časopis o ní nechce ani slyšet.

Courtney Stodenn
A vy byste jí tipovali kolik let?

2. Britney Spears

Popová princezna měla velký zájem o svém působení v Playboy, ale vybrala si špatné období. Zrovna během roku 2007, kdy se potýkala s problémy s alkoholem a drogami. Hugh na její adresu řekl: ,,Budu velmi šťastný, když se Britney objeví v mém časopise, ale až bude zpátky na cestě k uzdravení.“

Britney Spears
Objeví se Britney v Playboy, nebo svou šanci už promarnila?

3. Kelly Osbourne

Kelly rapidně zhubla a z obtloustlé holky od vedle se stala rázem sexy diva. Ale i to je asi málo na časopis Playboy, jelikož Hugh Hefner se vyjádřil, že ji nechce vidět nahou ani náhodou.

Kelly Osbourne
Jen zhubnout asi někdy nestačí

4. Farrah Abraham

Americká hvězdička se toho opravdu nebála a své sexy fotka do časopisu poslala dokonce dvakrát za sebou. Ale pokaždé byla odmítnuta.

Farrah Abraham
Snad bude Farrah mít natolik soudnosti a potřetí si to rozmyslí

5. Kate Gosselin

Roztomilá tvářička televizní obrazovky se chtěla ještě více zviditelnit, ale bohužel se jí to nepovedlo, jelikož Hugh řekl razantně Ne!

Kate Gosselin
Televizní hvězdy v Playboy nechtějí

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář