Móda neustále otevírá nové brány nápadů a zajímavých kombinací, díky kterým lze vykouzlit zajímavý módní look. Sem tam každý hledá nějaké jiné prvky stylu, kterým změní ten svůj dosavadní.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Móda neustále otevírá nové brány nápadů a zajímavých kombinací, díky kterým lze vykouzlit zajímavý módní look. Sem tam každý hledá nějaké jiné prvky stylu, kterým změní ten svůj dosavadní. Hledáš sama nějaký nový styl, díky kterému vykouzlíš zajímavý outfit a nebojíš se zkusit něco nového? Co takhle pánská móda, která sluší i ženám a z níž se dají vybrat pěkné kousky, které budou lichotit tvé postavě a stylu.

Navléknout na sebe pánské oblečení a vyrazit ven v kravatě a volné košili? I to může být pořádně trendy!

Navléknout na sebe pánské oblečení a vyrazit ven v kravatě a volné košili? I to může být pořádně trendy!

Co takhle kravata?

Pánská móda se neobejde bez kravaty, kterou i ty můžeš šikovně využít při vytváření skvělého outfitu. Sama jistě víš, že je několik dámských celebrit, kterým je kravata velmi sympatická a nechybí v jejich šatníku. Vyzkoušet jí můžeš i ty a dodat svému looku nový styl. A jak kravatu s hadříky kombinovat? Nejlepší volbou je jednoznačně tílko nebo jednobarevné triko. K tomu klidně můžeš zvolit sukni, tříčtvrteční kalhoty a výborně bude vypadat i s lacláčemi. Pokud by ti tahle kombinace přišla málo, můžeš svůj outfit okořenit i slušivým kloboučkem (i tady pánská móda poslouží), který by měl s barvou kravaty ladit.

Kalhotová pánská móda

Pánská móda v sobě ukrývá spoustu oblečení, které můžeš s radostí využít. Jedním z dalších tipů jsou kalhoty. Pánská móda je typická volnými a širokými kalhotami, které tobě mohou přijít vhod. Samozřejmě je fajn volit takové, které budou v dolní oblasti o něco užší, a vršek bude volnější natolik, že schová přebytečná kila, šikovně zakryje problémové partie a navíc nebude nikde škrtit a bude pohodlný. A s čím je vlastně kombinovat? Parádně budou vypadat s přiléhavější košilí (klidně zastrčenou do kalhot), botami na podpatku, fešným sáčkem a výraznějšími módní doplňky. Ovšem jedno pamatuj, že pokud zvolíš více kousků z pánského oblečení, bude se to nejspíše navzájem třískat.

Volnější košile hraje prim

Pánská móda je z větší míry o košilích, o čemž není pochyb. Pokud si sama libuješ v košilích, bude se ti pánská móda pořádně šiknout. Tu můžeš využít opět na několik způsobů. Zajímavě bude vypadat s ohrnutými rukávy, doplněná vestičkou a zajímavými doplňky. Kombinovat jí však můžeš i s páskem a dalšími doplňky. Sexy kombinace bude taky díky slim džínám, které je skvělé doplnit botkami na podpatku. Na škodu také není volba bootcut džínů, které můžeš doplnit, v závislosti na typu košile, sportovními keckami.

Sako ke každé příležitosti

Pánská móda ti může nabídnout i zajímavá saka, která se ti budou hodit k mnoha příležitostem. Ať už zvolíš business styl nebo sportovní, pořád budeš vypadat úchvatně. V tom prvním případě je volba doplňků snad bez pochyb. V druhém případě se ukrývá mnoho variant, díky kterým budeš šik. Zajímavě bude sako vypadat s ohrnutými rukávy a trochu vyčnívající košilí, ale i nápadným topíkem. Své zápěstí však nezapomeň doplnit masivními náramky. Pak můžeš volit mezi zajímavými řetízky, nebo pěknými šátky okolo krku – nejlépe trochu delšími. Sukně ani rifle nejsou na škodu, ba naopak, ale vždy se snaž o to, aby vše ladilo. A co na nožky? Podle příležitosti může zvolit podpatky, boty na klínku, ale hodit se budou i botky ve sportovním stylu.

Plátěné, nadmíru pohodlné boty

Jestli nejsi příznivcem kramfleků a raději máš pohodlí, i tady ti pánská móda nabízí příležitost. Vybrat si totiž můžeš plátěné boty, které ženy milují. Ty jsou dovoleny prakticky ke všemu, ale vždy klaď důraz na to, aby vše navzájem příjemně ladilo.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Josef Devátý

    Moje žena často ráda nosí moje oblečení. Hlavně trička a košile. Většinou je nosí doma. Už se mi několikrát dokonce stalo, že si moje triko oblíbila natolik, že už mi ho nevrátila. V takových případech mi bohužel nezbývá nic jiného, než zamířit pro nové na https://bavlissimo.cz/ kde prodávají levné pánské oblečení.