V dnešní době můžeme krajku najít prakticky všude. V různých barevných kombinacích, na všech módních kouscích. Pojďme se zaměřít na klasickou černou krajku.

avatar

Karolína Ondrášiková
Studentka zdravotní školy, která má ráda češtinu a sloh.

Krajka má bohatou historii

Krajka. Většina mužů si pod tímto slovem představí sexy přítelkyni ve spodním prádle. Nejen pro muže je krajka symbolem ženskosti, krásy, ale také sexu. Krajka se u nás objevila na začátku 14. století a jak můžeme vidět, stále je v kurzu! Mnoho dámských obchodů v této době představuje nové kolekce a krajka v nich hraje velkou roli! Nenajdeme jí pouze na oblečení. Oblíbená je také na kabelkách, doplňcích, a když na to přijde, tak třeba také jako motiv na nehtech.

Krajka
Krajkové oblečení má snad nespočet možností. Tady je elegantnější verze.
zdroj: pinterest.com

Krajkové boty
Krajkové mohou být elegantní i sportovní botky. Které z nich se ti líbí nejvíc?
zdroj: pinterest.com

Právě teď!

Pokud máš nějaký kousek doma, není co řešit, ale pokud si teprve chceš nějaký pořídit, inspiruj se. Na co můžeme narazit právě teď v obchodech? Právě krajka je favoritem číslo jedna. Jukni třeba na kolekci z Cropp Townu, kde seženeš skvělé kousky nejen na párty. Inspirovat se můžeš také v ostatních obchodech, kde krajka určitě nebude chybět.

Krajka v aktuální kolekci
Jaký kousek si oblíbíš ty? Tričko – 399Kč, šaty – 599Kč, sukně – 299Kč.
zdroj: facebook.com

Krajku milují i celebrity!

Také celá Amerika propadla tomuto nesmrtelnému trendu. Beyonce, Emma Watson nebo třeba Rihanna neodolaly! Jsou okouzlující, nemyslíš? Ke krajce se nejvíce hodí tmavé kouřové líčení, jednoduchý účes a jednobarevné boty na vysokém podpatku! Spolu s červenou rtěnkou budeš dokonalá!

Krajka na celebritách
Spolu s kalhotami je to úžasná kombinace.
zdroj: fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

Krajka na celebritách
Známé osobnosti ví, co se nosí!
zdroj: prozeny.blesk.cz, revue.idnes.cz, fashionandtrends.blog.cz

Barevná kombinace

Lidé vymyslí opravdu cokoliv. Jak už jsem zmínila, krajku najdeme také v různých barevných kreacích. Pokud to nepřeženeš, budeš se také velmi líbit. Nude barva, která je v poslední době také oblíbená, se velmi dobře kombinuje a v těchto případech vypadá skvěle.

Nude krajka
Krajka v nude barvě.
zdroj: polyvore.com

Spodní prádlo

Červená i černá krajka se rovněž velmi často objevují na erotickém spodním prádle. Takže pokud sis ještě nepořídila podobný kousek, rychle to naprav! Žádný mužský by neodolal! Ale pozor, i v tomto případě platí – čeho je moc, toho je příliš.

Tak takhle tedy opravdu ne!

Pokud si myslíš, že všechno s krajkou je sexy a nic se nedá zkazit, mýlíš se! Tento chlápek asi neví, že to trochu přepískl! Nic proti, ale tohle už je opravdu hodně.

Tak tohle je úlet!!!
Tak tohle je úlet!!!
zdroj: prozeny.blesk.cz

Pokud jde o mě, já si tento styl velmi oblíbila. A co ty? Máš ráda krajku nebo si spíše zastánce obyčejného oblečení? Na čem všem si krajku viděla?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář