Britská vévodkyně Kate a princ William čekají prvního potomka, což je téma nejen pro bulvární novináře. Růžky už vystrčili i obchodníci, kteří na tématu „rýžují“ jak se dá – včetně světa módy.

avatar

Lucie Drahošová
Obyčejně neobyčejná milovnice zmrzliny, internetu, žurnalistiky a hlavně života.

Miminko jako suvenýr

Královského potomka Británie rozhodně neočekává každý den a tak krásná vévodkyně Kate a princ William v těchto dnech více než kdy jindy čelí tlaku novinářů, kterými jsou sledováni doslova na každém kroku. Není divu, celý svět jejich budoucí přírůstek neobvykle zajímá a rádi si o něm přečtou cokoliv nového, byť v bulvárních médiích. Očekávané miminko ale skvěle nahrálo i prodejcům suvenýrů, kteří téma ždímou, jak se dá. Trička, mikiny i tašky s tématem královského miminka plní obchody a úspěch sklízí u fanoušků královské rodiny stejně jako u párů, které očekávají potomka v podobném termínu jako Kate.

Tričko Royal Baby On The Way bílá
Tričko „Královské miminko je na cestě“ v bílé barvě.
zdroj: skreened.com

Tričko Royal Baby On The Way černá
Tričko „Královské miminko je na cestě“ v černé barvě.
zdroj: skreened.com

Taška přes rameno Baby Watcher
Taška přes rameno s tématikou očekávání královského potomka.
zdroj: skreened.com

Taška přes rameno Royal Baby
Bílá taška přes rameno „Královské miminko je na cestě“.
zdroj: skreened.com

Hrnek Royal Baby
Téma královského miminka se dostalo i na hrnky.
zdroj: pandithnews.com

Téma očekávání pohltilo trička, mikiny, tašky i hrnky

Prozatím se ještě neví, jestli William a Kate čekají chlapečka nebo holčičku. Už jen samotný fakt těhotenství ale obchodníkům vystačil na to, aby nabídli sérii oblečení a drobností s tématem „očekávání“. Na pultech britských obchodů seženeš například trička „Royal Baby On The Way 2013“, tašky „Royal Baby“, nebo hrnečky s oslavnými nápisy „Hooray for Will and Kate“.

Na internetu si můžeš tričko „vytvořit“ sama

Internetoví prodejci pak samozřejmě nezůstali pozadu a nabízí možnost potisknout si libovolný kus oblečení v libovolné barvě vybraným motivem. Můžeš si tak pořídit třeba růžovou mikinu „Next royal baby inside“, oranžové tílko „We’re pregnant“ se siluetou páru a královskou korunkou, nebo třeba modrý top s obrázkem královské koruny a dudlíku s britskou vlajkou. Boom tohoto tématu ale údajně teprve startuje. Trumfy si prý obchodníci nechávají až na dobu, kdy se princátko narodí. A tak se máme letos ještě nejspíš na co těšit!

Motivy triček
Prodejci nabízí motivy královského miminka jako potisky na trička, mikiny i tílka všech barev a velikostí.
zdroj: spreadshirt.net

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář