Nastal prosinec, a co nevidět přijde nefalšované zimní období, které mnohé netěší. Přesto i v něm, zejména pro ženy a slečny, se nachází jedna skvělá záležitost, kterou je plesová sezóna 2012. Ta se blíží nezadržitelným tempem a tak tě v brzké době bude čekat šminkování, oblékání a vše, co je na přípravu před vstupem na ples potřeba. Možná už teď hledáš inspiraci a jsi zvědavá, v jakém víru se plesová sezóna 2012 bude nést. A v čem na blížících se plesech zazáříš?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Chceš ovládnout plesovou sezónu 2012? Přečti si o posledních trendech a tom, co bude IN!

Chceš ovládnout plesovou sezónu 2012? Přečti si o posledních trendech a tom, co bude IN!

Vybírej ze spousty krásných šatů

Při výběrů šatů je vhodné soustředit se na tvůj typ postavy. Proto si vyzkoušej několik šatů a vybírej takové, které budou k tvé postavě dokonale sedět. Plesová sezóna 2012 ti nabízí spoustu nádherných šatů, takže s výběrem zajisté problémy mít nebudeš. Plesová sezóna 2012 nabízí několik variant nápaditých střihů, barev a doplňků, takže můžeš zvolit decentní i výraznější styl. Délka ani celkový styl nejsou zcela tak rozhodující, jako jiné prvky. Ovšem hlavní bodem jsou zajímavé a luxusně se tvářící šaty, jejichž součástí by měl být střih do véčka a větší rozparek. U trendů letošního podzimu a vlasových kreací je hlavním symbolem přirozenost. Naprosto stejné heslo hlásá i plesová sezóna 2012. Barvy šatů letošních plesů by měly být v zemitých, pastelových, pomerančových barvách, měděných tónech anebo dalších barvách s matnými i lesklými efekty, které mají spojitost s přírodou. Mimo to, však můžeš jít i do vintage stylu, který plesová sezóna 2012 velkou mírou vyzdvihuje. Šik budou šaty s barevnými, přesto ladícími přechody, vkusnými ozdobami – například krajkou či šperkovým zdobením – kterými plesová sezóna 2012 překypuje.
Šaty na ples 2012

Doplněná vkusnými doplňky

K šatům jsou zapotřebí vkusné doplňky, které je zajímavě doplní a okoření. Určitě bys neměla zapomínat na zajímavé psaníčko klidně v barvě, která bude kontrastní s barvou tvých šatů. Pokud se chceš opravdu blýsknout a budit luxusní dojem, můžeš vyzkoušet zapůjčení značkových kabelek. Ty jsou většinou velmi drahé a řada žen si je nemůže dovolit. Díky zapůjčení si užiješ parádní pocit doplněný luxusem a přivábíš zraky ostatních. Navíc půjčovné je o dost levnější, než klasická prodejní cena. Zapomenout bys neměla ani na výrazné a padnoucí doplňky. Plesová sezóna 2012 je ve znamení šperků, které se nemusí vyšplhat k horentním sumám, ale přesto působí luxusně. Stačí se jen trochu porozhlédnout a za pěkný peníz se můžeš ozdobit šperky, které by ti mohly závidět i celebrity. Jako třešničku na dortu můžeš zvolit i ozdobu své paže, která ještě více dodá na luxusu

Plesová sezóna 2012 plná fešných ozdob

Opomenout bys neměla i další ozdoby tvého plesového outfitu. A čím celý model okořenit? Vhodnou volbou jsou zajímavé ozdoby do vlasů, jako jsou například vkusné a výrazné čelenky, pinetky a skřipce se zajímavým zdobením nebo pírka. Perfektní budou i třpytky, které můžeš pomocí třpytkového spreje nanést na vlasy i na tělo. Výrazným doplňkem a hitem, který plesová sezóna 2012 vyzdvihuje, jsou rukavičky – jak jinak než se zdobením. A to opět takové, které budou budit dojem luxusu i přirozenosti zároveň. Rozhodně se neboj vyrazit na ples i s výraznějšími ozdobami, které tvému looku dodají šmrncovní nádech.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář