Americká blogerka Gabi Gregg, která se nejen že za svá kila nestydí, ale staví je na odiv, přišla s novou kolekcí bikin pro plnoštíhlé dámy a nazvala je fatkiny.

avatar

Josefína Marchevková
Jsem milovnice dobrého humoru, červené barvy a sociálních sítí.

Koukni na fatkiny

Gabi (26) je známá tím, že bojuje proti posedlosti štíhlými ženami, a tak se rozhodla, že bude bojovat i s tím, že na trhu nejsou dvoudílné plavky v nadměrných velikostech. A tak vznikly fatkiny. Bikiny pro dámy s kily, které se chtějí cítit krásné i na pláži nebo na koupališti.

Bikiny pro sebevědomé boubelky
Blogerka Gabi Gregg
zdroj: i426.photobucket.com

Kolekce je plná svěžích barev

Kolekce je plná výrazných barev a má retro nádech. Kalhotky i podprsenka se dají upravit podle vkusu a postavy nositelky, podprsenka bez ramínek, za krk, kalhotky tak, aby zakryly například boky, takže každá nositelka může vyzdvihnout své přednosti a zakrýt nedostatky. Kolekce je zatím bohužel jen dostupná v USA, ale doufejme, že brzy dorazí i k nám.

Bikiny pro sebevědomé boubelky
Pestrobarevné fatkiny
zdroj: i426.photobucket.com

Gabiina kolekce zaujala dokonce vydavatele časopisu Sports Ilustrated, který doteď na své obálky svého každoročního plavkového speciálu umisťoval v plavkách pouze štíhlé ženy. Možná je tohle další krok na cestě ke konci kultu extrémní štíhlosti.

Bikiny pro sebevědomé boubelky
Faktiny pro všechny sebevědomé boubelky
zdroj: i426.photobucket.com

Bikiny pro sebevědomé boubelky
Neonově zelené fatkiny
zdroj: i426.photobucket.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nataša Zabloudilová

    Musím říct, že sehnat nějaké plavky pro plnoštíhlé je v dnešní době plné posedlostí titěrnými velikostmi celkem problém. Právě proto jsem moc ráda, že se mi nedávno podařilo objevit tuto stránku http://www.plnejsitvary.cz/ která se právě na oblečení pro plnoštíhlé specializuje. :-)