Alespoň částečná ochrana hlavy je u většiny sportů nezbytná. I tak se na ní často zapomíná, což je velká chyba a výsledkem může být opravdu ošklivý úraz. Na vině je nezřídka nepříliš atraktivní vzhled chráničů a neforemných helem. Určitě ani ty nechceš vyrazit na kolečkové brusle s image hříbka.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Alespoň částečná ochrana hlavy je u většiny sportů nezbytná. I tak se na ní často zapomíná, což je velká chyba a výsledkem může být opravdu ošklivý úraz. Na vině je nezřídka nepříliš atraktivní vzhled chráničů a neforemných helem. Určitě ani ty nechceš vyrazit na kolečkové brusle s image hříbka. Rozhodla jsem se ti představit novinku na trhu, která tvou hlavu při rekreačních sportech nejen ochrání, ale zároveň jí přinese notnou dávku stylu.

Designové vyztužené čepice Krust přináší do sportu originalitu a styl, který oceníš nejen ty, ale i tvé okolí.

Designové vyztužené čepice Krust přináší do sportu originalitu, který oceníš nejen ty, ale i tvé okolí.

Originální design a ojedinělý vzhled

Ochrana hlavy by měla být maximálně funkční. Měla by být sestavená tak, aby při pádu dostatečně chránila hlavu a zabránila tak velkým úrazům. Zároveň by měla být komfortní a dobře padnout. Pokud tomu tak není a zdá se ti, že vybraná helma nemá žádnou spojitost se stylem, bezpečností a pohodlím, určitě hledej dál. Taková ochrana hlavy by pak ani nebyla ochranou, ale spíše bezúčelným a out doplňkem. Nějakou dobu jsem po hezkém a funkčním doplňku pátrala a stylovou ochranu hlavy doopravdy našla. Designové vyztužené čepice značky Krust se o bezpečí tvé hlavy a šmrnc tvého sportovního looku postarají na 100 %. Vyztužené čepice nejsou klasické homologované helmy, takže poskytují pouze částečnou ochranu. Ta však bohatě stačí pro rekreační sporty a tvoje výlety za lepší postavou. Krust přináší do světa sportu nezaměnitelný design a neokoukané tvary.

Krust

Black Silver

Krust

Creamy

Krust

Scratchy

Čepice Krust v pohybu

Vzít si helmu, kterou normálně nosíš na horské kolo, na vyjížďku na koloběžce? To je dobrý trapas a sama uznáš, že není helma jako helma. Vyztužené čepice Krust takový estetický problém nemají. Krust můžeš využít k celé řadě rekreačních sportů, za všechny jmenujme například kolo, kolečkové brusle, skateboard či již zmíněnou koloběžku. Jejich vzhled a celkový design padne úžasně ke sportovnímu oblečení. Buď i při sportovních aktivitách originální!

Krust

Small Square

Krust

Simply Brown Lea

Krust

Scotch Brown

Svěží vzory pro tvou hlavu

Čepice Krust styl rozhodně nepostrádají. Naopak jim překypují a jsou jednoznačně vážně fresh. Vybrat si můžeš ze dvou typů čepic. K mání je vrchní materiál z látky či koženky – navíc vždy v několika provedení. Čepice Krust nejsou ochuzené i o zajímavé vzory a barvy. Můžeš si tak vybrat třeba tajemnou černou nebo kostkovaný styl. Záleží pouze na tvém vkusu. Čepice značky Krust se dají skvěle kombinovat se sportovním oblečením a k dostání jsou navíc v univerzálních velikostech. Ovšem i přes tento fakt je na místě změřit si obvod hlavy a porovnat jej s vnitřním obvodem čepice. Některé modely jsou určeny primárně ženám.

Cena, která potěší

Pokud tě čepice Krust lákají, nemusíš si připravovat hromadu peněz. Čepice Krust jsou totiž opravdu dostupné a jejich cena se pohybuje od pěti do šesti set korun. To je o poznání méně než klasická a pro reakční sporty nevhodná helma, či z hlediska bezpečí absolutně nepoužitelná kšiltovka, jenž poskytuje nulovou ochranu před úrazem. Tak co, chceš být originální, chceš být Krust?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zlobivy Motylek

    No-nepůsobí to moc bezpečně. To raději (dle vás) “trapně” v helmě,co ochrání, než dělat parádu v něčem “v univerzální velikosti”-pokud má helma chránit, musí přesně sedět-tzn. pokud možno být “doštelovatelná” a správně nasazená,což bohužel sousta lidí taky podceňuje-a přitom to může být ta maličkost,která zrovna zachrání život…. A zrovna u kola, kolečkových bruslí a skateboardu jsou tyto úrazy poměrně časté… chápu snad jen tu koloběžku a to ještě jen za předpokladu,že myslíte ten nesmysl s pidi kolečky…

  • Kámoška.cz

    Není zač, nyní můžeš stylové čepice Krust vyhrát i v naší soutěži

  • LůcaPuccy

    O něčem takovém jsem vůůůbec nevěděla, thx