Trendem poslední doby a ukazatelem krásy je štíhlost a dokonalé tělesné partie. Ne každého ovšem baví trávit nekonečné hodiny v posilovně, nebo se bojí bolesti plastické operace a nemůže si dovolit plýtvat časem hospitalizací. Pro tyto osoby moderní kosmetika nabízí kompromis – bezbolestnou liposukci ultrazvukem.

avatar

Katka Zezulová

Trendem poslední doby a ukazatelem krásy je štíhlost a dokonalé tělesné partie. Ne každého ovšem baví trávit nekonečné hodiny v posilovně, nebo se bojí bolesti plastické operace a nemůže si dovolit plýtvat časem hospitalizací. Pro tyto osoby moderní kosmetika nabízí kompromis – bezbolestnou liposukci ultrazvukem. Bezbolestná liposukce vychází vstříc ženám, ale i mužům, kteří touží po krásném těle bez jizev.

Konecne metoda, diky ktere bezbolestne ztratis nezadouci centimetry

Konečně metoda, díky které bezbolestně ztratíš nežádoucí centimetry

Příjemná masáž

Bezbolestná liposukce je vlastně jen velmi příjemná masáž, jejíž výsledky se při pravidelném opakování dostaví asi do dvou měsíců bez modřin, nerovností či podlitin, které jsou typické pro operativní liposukci. Jak to tedy funguje? Bezbolestná liposukce je založena na ultrazvukové technologii, která narušuje podkožní tukové buňky. Ty se rozbijí a tuk odchází skrz lymfatický systém, játra a krevní řečiště z těla pryč. Bezbolestná liposukce zatíží organismus stejně jako konzumace tučnějšího jídla.

Jak bezbolestná liposukce probíhá?

Bezbolestná liposukce probíhá bez narkózy či pobytu v nemocnici. Vše probíhá ve specializovaném centru pod vedením kosmetičky. Kosmetička potře problémové partie vodivým gelem a přejíždí hlavicí radiofrekvenčního přístroje po ošetřovaných místech. Doba ošetření závisí na velikosti ošetřovaných ploch, obvykle asi 40-120 minut. Během jednoho ošetření dochází k úbytku tuku o asi 1-3 cm, a proto se doporučují alespoň 3 návštěvy po 14 dnech. Ihned po proceduře se člověk může vrátit do běžného života, není třeba žádná hospitalizace, nošení kompresního prádla či neschopenka. Následující týden se doporučuje pít minimálně dva až tři litry vody či čaje denně, vyhýbat se alkoholu a nejíst červené a ani kuřecí maso.

S čím dokáže bezbolestná liposukce pomoci?

Bezbolestná liposukce ti pomůže, pokud potřebuješ zmenšit určité partie svého těla, jako jsou například špíčky na břiše, stehna, hýždě, podbradek apod. Bezbolestná liposukce navíc úspěšně bojuje s celulitidou, dokáže vyhladit vrásky, vypnout a omladit pokožku a snižuje viditelnost strií. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, neprovádí se však lidem s onemocněním ledvin či jater, rakovinou a epilepsií. Taktéž se neprovádí ihned po porodu (nejdříve po šestinedělí) a těhotným a kojícím ženám.

Kam se obrátit?

V současné době existuje na trhu několik center, kde se bezbolestná liposukce provádí. Jejich výběr závisí jen na tobě. Nejlepší je samozřejmě doporučení od kamarádky či od někoho, kdo má již bezbolestnou liposukci za sebou. Všechna centra a kliniky mají své webové stránky, takže je určitě dobré si nejprve najít veškeré informace o dané klinice. Jedním z faktorů při rozhodování je určitě cena zákroku, která se odvíjí od velikosti ošetřované oblasti, obvykle se pohybuje okolo 3-5000 Kč za jeden výkon.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • David

  No já jsem dostal taky poukazku na bezbolestnou liposukci, trošku se obávám, že tam budu jedinej muž. Jdu to zkusit, protože i přes to ,že dost cvičím, tak to není úplně ideální. Tak jsem zvědavej jestli u toho neodpadnu…

 • Denisa

  Ahoj Radko,ja jsem byla taky spokojená… ted jsem si kopila na aukru pristroj na bez.liposukci Gb 818!je vyborny,aukce od koruny a ja ho mela misto 10 000,- za 5000,- ,funguje a usetrim!doporucuji! :)

 • Radka

  Hezký den všem kámoškám.
  Chtěla bych se také podělit o osobní zkušenosti s bezboletnou liposukcí. Ráda soutěžím a tak jsem se zůčastnila soutěže o dárkový poukaz na bezbolestnou liposukci. Vyhrála jsem dárkový poukaz v hodnotě 2500Kč. Vůbec jsem tomu nechtěla uvěřit. Ani tomu, že jsem vyhrála, ani tomu, že to funguje. Ale dárkový poukaz mne přesvědčil, že to mohu alespoň zkusit. Vybrala jsem si tu partii, kterou jsem po dítěti chtěla upravit- bříško. Týden uběhl a já měla pořád žízeň. Další týden jsem již viděla výsledky. Prostě to šlo samo. Teď mám přibližně o 4cm v pase méně! Bezbolestnou liposukci mohu jenom doporučit. Byla jsem nadmíru spokojená. Velmi dobrý peronál a velmi pěkné prostory. Mohu jenom doporučit.
  Radka