Patříš mezi ty, které doposud nepoznaly kouzlo tajuplné krabičky krásy plné tajemství? Neváhej a pojď společně se mnou uhasit zvědavost a prozkoumat listopadový Ladybox.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Co je to Ladybox?

Historie beauty krabiček začíná daleko za našimi hranicemi, ovšem i u nás se v letošním roce rozmohl tento trend. Každý měsíc si můžeš objednat krabičku obsahující 6 produktů kosmetických zahraničních i tuzemských značek, které v České republice nejsou příliš známé. Zajímavostí na tomto boxu je, že nikdy nevíš, jaké produkty každý měsíc obdržíš, což způsobuje zvědavost a následné překvapení. V srpnu roku 2012 se na trhu objevil první český distributor beauty boxů nesoucí název Ladybox.

Krémy, řasenka, tvářenka, slevy, co víc si přát!
Krémy, řasenka, tvářenka, slevy, co víc si přát!

Celkové shrnutí listopadového vydání

Boxík obsahuje 3 plná balení, 2 vzorky, kosmetickou taštičku a nápoj. Když si sečteme ceny hlavních produktů, rozhodně se mi zdá výhodné Ladybox objednat, jelikož nejenže ušetříš, ale seznámíš se i s produkty, které bys za normálních okolností nevyzkoušela. Tuto krabičku hodnotím rozhodně kladně a považuji ji za dobré oživení českého kosmetického trhu.

Co obsahuje?

Pokud patříš mezi zvědavé slečny a nevydržíš nevědět, co Ladybox obsahuje, mám pro tebe výčet značek, produktů a jejich hodnocení z listopadového vydání.

Tvářenka Radiant blush – Fleur de Santé

Tvářenka je jako jediná ze sady personalizovaná, což znamená, že byla do balíčku vybrána podle odpovědí z dotazníku, který vyplníš při registraci a dokonale tak bude sedět tvé pleti. U tvářenky jsem ocenila nádherné pevné balení obsahující štěteček a samozřejmě vhodný odstín (Soft rose)

Řasenka Brun – Yves Rocher

To, že byla řasenka součástí balení, mě velmi potěšilo. Po důkladnějším prozkoumání jsem byla ale trochu zklamaná. Řasenka má totiž hnědou barvu, což já jako tmavovláska nevyužiji. Některé z vás budou mít možná více štěstí, protože v Ladyboxu můžeš narazit i na verzi černou.

Obličejové a tělové máslo – Reniu

Můj Ladybox zahrnoval 15 ml balení obsahující panenský kokosový olej a ananasovou esenci. Používám ho především na obličej. Na podzimní dny je výborný pomocník a ochránce mé pleti.

Krásně vonící tělová másla od Reniu a NIP+FAB
Krásně vonící tělová másla od Reniu a NIP+FAB

Tělové mléko Fleur de Noel – Yves Rocher

Další produkt z dílny značky Yves Rocher mi udělal radost velkou. Mléko je z limitované vánoční edice, na pokožce je velmi příjemné, hydratuje a nádherně voní po pomerančích a grepu.

Tělové máslo Coconut Latte

Pro suchou pokožku do boxu výrobci zařadili i tělové máslo. V zimě ho využije každá z nás. Krásně voní po kokosech a stejně jako předešlé tělové mléko skvěle hydratuje.

Kosmetická taštička Fleur de Santé

Kosmetická taštička byla příjemný přídavek, který potěší každou z nás. Barva je růžovo hnědá. Je prostorná, kvalitně šitá, pevná a v naprosto dostačující velikosti.

Další produkty

Dále najdeš v listopadovém boxu vzorek Pure Fiji – hydratační krém, Kakaový energetický nápoj, slevové poukazy a reklamní letáčky.

Každý si v Ladyboxu přijde na své
Každý si v Ladyboxu přijde na své

Designové hrátky

Ladybox je tvořen z černé pevné krabičky se zavíráním na magnetky a s růžovým logem, což působí elegantně a vkusně. Polystyrenové dílky uvnitř boxu sice splňovaly svůj účel, ale zároveň narušily celkový design, protože na první pohled způsobovaly mírný chaos. Balení dále obsahuje obálky s originální pečetí, dopisem a popisem jednotlivých produktů.

Součástí balení je dopis o produktech
Součástí balení je dopis o produktech

Kde zakoupit Ladybox?

Tato krabička krásy má svůj oficiální e-shop, kde si můžeš zakoupit každý měsíc tento výrobek. V blízké budoucnosti by se ti mělo dostat možnosti objednání předplatného na čtvrt, půl nebo celý rok. Na stránkách je také online obchod, kde si můžeš zakoupit plná balení produktů z Ladyboxu za zvýhodněné ceny.

Slevy na značky obsažené v Ladyboxu
Slevy na značky obsažené v Ladyboxu

Kakaovým energetickým produktem určitě nepohrdneš
Kakaovým energetickým produktem určitě nepohrdneš

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Terka

    wau… o tom jsem ještě neslyšela… podle článku to vypadá moc dobře… super tip na dárek, dík:)