Co je podle tebe těžší, najít originální dárek k Vánocům, nebo mít opravdu originální image? Nevšední vychytávka v podobě barevných čoček řeší obojí!

Proč právě barevné čočky?

Pryč jsou doby, kdy se čočky nosily výhradně kvůli vadě zraku. Nyní jsou i velmi žádaným módním doplňkem. V současné době jsou k mání nedioptrické barevné čočky všeho druhu. Mohou být jednobarevné, vícebarevné, stínované nebo i v extravagantnějším provedení. Hodí se nejen na párty, rande či večírek, ale také na maturitní ples a další slavnostní příležitosti, během kterých toužíš vyniknout.

Tajemné, elegantní i sexy zároveň. Co víc si přát?
Tajemné, elegantní i sexy zároveň. Co víc si přát?

Barevné čočky upoutají pozornost a změní vizáž během minuty. Bravurně zvládnou podtrhnout uhrančivost tvého pohledu, oživí celý outfit a tvému kompletnímu looku dodají pořádnou dávku šťávy. Bojíš se strkat si něco do očí? Nemusíš mít strach, aplikace barevných čoček je asi tak složitá jako nandat si náušnici.

Barevné čočky pod stromeček
Crazy čočky mají spoustu vzorů. Můžeš s nimi překvapit i pobavit.

Koho barevné čočky potěší?

Hned v úvodu jsem zmínila, že čočky jsou také žhavým kandidátem na originální překvápko pod vánoční jehličnan. Pro koho jsou barevné čočky vhodné? Pokud máš v rodině hipster babičku, neváhej věnovat takové překvápko klidně i jí, alespoň pořádně vystraší dědu a fikaně zamaskuje šedý zákal.

Když šokovat, tak pořádně! Spoj barevné čočky s výrazným líčením.
Když šokovat, tak pořádně! Spoj barevné čočky s výrazným líčením.

No, konec srandy. I když jsou crazy čočky opravdu originální, při jejich výběru nezapomeň na pár rad.

  • Zaměř se na vkus a styl osob, pro které chceš barevné čočky koupit. Měj na paměti, že pro tvou věčně pařící kámošku a praštěnýho bráchu by decentní čočky byly nuda. A pro ségru, která je slušňačka každým coulem, by crazy čočky možná znamenaly i pohromu.
  • Nezapomeň zjistit jejich oblíbené barvy i motivy. Podle toho barevné čočky vybírej.
  • Pokud někdo z nich nosí dioptrické brýle nebo čočky, raději se sama do nákupu nepouštěj a kupte dárek spolu. Sice zmizí veškeré překvapení, ale je to lepší, než šlápnout vedle.
  • Nevíš si s výběrem rady? Požádej o pomoc třeba kámoše, nebo přímo poradce na kontaktní čočky. Čím víc názorů, tím lépe.
  • Buď trochu štědřejší a přikup jim i nějaké to příslušenství. Třeba roztok bude fajn. Nebudou pak muset lítat a všechno shánět sami. Když dárek, tak ne poloviční.

Barevné čočky pod stromeček
Staň se šelmou nebo sexy upírkou alá Twilight.

Potěš i sama sebe

Jistě se ti podaří schrastit nějakou tu kačku, aby sis mohla udělat také radost. Na co si ale kupovat v pořadí už třicátou kabelku, když si můžeš dopřát barevné čočky, které jen tak někdo nemá? Experimentování patří k životu. Uvidíš, že na plese či večírcích budeš středem pozornosti a žádný kluk tvůj kukuč nepřehlédne.

Barevné čočky pod stromeček
Když budeš nosit tyhle čočky, nikoho od svých očí neodtrhneš.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář