I když se všeobecně tvrdí, že odřená stehna jsou problémem pouze žen s nadváhou, není to pravda. Ve skutečnosti rozedřená vnitřní stehna má většina žen, a to dokonce i ty, které jsou štíhlé. Jde o nepříjemný problém, který ženám znemožňuje léto si pořádně vychutnat. A zároveň je nutí inklinovat ke kalhotám, které pak nosí i v těch největších vedrech. Patříte mezi ně? A víte, že už nemusíte?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Konečně totiž existuje osvědčený trik, který dokáže vzniku odřených stehen zabránit. A nutno říct, že na rozdíl od jiných babských rad je tento konečně účinný. O co se jedná?

-Přece o bandeletky.

Co jsou to bandeletky

Bandeletky spatřily světlo světa v roce 2012, kdy si jejich vynález registrovala Julia Abasova. Byla to právě ona, která je původně vymyslela pro svou vlastní potřebu. Rychle si však získaly zájem žen z celého světa. U nás jsou však stále ještě žhavou novinkou.

V čem spočívá jejich kouzlo?

Bandeletky jsou stehenní pásy, které jsou vyrobeny z jemné pružné krajky, jež zlehka obepínají stehna. Na stehnech drží s pomocí dvou řad silikonových pásků umístěných uvnitř bandeletek. Ty zajistí, že bandeletky zůstanou na stejném místě po celý den. Pozitivní je i to, že jsou velice pěkné, svůdné a elegantní. Aby vám dobře padly, je však nezbytné, abyste si vybraly tu správnou velikost.

Jak na to?

Bandeletky jsou označeny podobně jako podprsenka písmeny od A po F.

A = obvod stehna 53-56 cm

B = 58-61 cm

C = 63-66 cm

D = 68-71 cm

E = 73-76 cm

F = 78-81 cm

V případě, že obvod vašeho stehna je na rozhraní dvou velikostí, zvolte menší velikost.

Jak o bandeletky pečovat

Bandeletky perte ručně ve vodě o teplotě maximálně 30 stupňů Celsia. Ideálně je perte v jemném šamponu anebo pracím prostředku určeného pro šetrné praní. Po vyprání je jemně vymačkejte a rozprostřete na rovnou podložku, aby uschly na vzduchu. V žádném případě je nedávejte do sušičky.

Kde si mohu bandeletky zakoupit?

Ověřeným obchodem, jež nabízí kvalitní bandeletky, je Luxusnipradlo.cz.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář