Giorgio Armani je jedním z nejúspěšnějších návrhářů dnešní doby. Jeho kolekce vždy sklízí veliké úspěchy po celém světě.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Značka se postupně rozšířila na všechny oblasti oblečení a módy, a tak nyní v její nabídce nacházíme i mikiny Armani. Přestože prvotním zaměřením Armaniho byla pánská móda, dnes nabízí pánské mikiny stejně jako mikiny dámské. Jsou součástí sportovní kolekce, která nese značku EA7. Pojďme nahlédnout do módního světa, kde mají svojí významnou roli také značkové mikiny. Pojďme se seznámit s mikinami, které nesou značku Armani.

Značkové mikiny Armani

Oblečení Giorgio Armaniho vyniká čistými liniemi, jasným střihem a pestrými barvami. Je spojeno také s vysokou oblibou, Armani totiž dělá oblečení, které se dá nosit. To stoprocentně platí i o sportovní mikině EA7.
EA7 Emporio Armani je značkou, kterou slavný Giorgio Armani přivedl na svět v roce 2004. Značka v sobě nese nezaměnitelný Armaniho styl. Sportovní módu doplňuje o módní modely perfektních střihů a dokonalého zpracování. Pánská mikina EA7 se uplatní pro každodenní nošení, pro volný čas i sportovní aktivity. To platí i pro dámskou mikinu této prestižní italské značky.

Náš tip pro muže

V nabídce EA7 Emporio Armani si můžete vybrat klasické mikiny se zipem a kapucí v různých barvách. K dispozici jsou i hladké pánské mikiny doplněné kapucí, které zdobí originální barevný pruh s logem EA7. K mikině si můžete pořídit i kšiltovku, stylovou sportovní tašku, tričko s krátkým nebo tričko s dlouhým rukávem.

Pánská mikina

Náš tip pro ženy

Zatímco kolekce Emporio Armani nabízí střídmější zpracování mikin s jednoduchým logem v podobě proužku, sportovní značka EA7 dámskou mikinu zdobí více. EA7 je typická originálním mladistvým stylem a výraznými barvami. Vybrat si můžete například stylovou dámskou mikinu v sytě růžové barvě, kterou doplňuje třpytivé logo EA7, také klokaní kapsa s menším stříbrným logem a nevšední kapuce se zipem.
Dámské mikiny: http://www.i-moda.cz/damske-mikiny/

Giorgio Armani

Giorgio Armani je proslulým italským návrhářem, který pochází ze severní Itálie. Narodil se v roce 1934 a dnes patří k nejvlivnějším lidem světa. Přestože zpočátku studoval medicínu, oblast módy ho lákala více. A vybral si dobře. Jeho jméno je dnes zárukou vystříbeného vkusu, nezaměnitelného stylu i kvality. To platí i pro dámské a pánské mikiny Armani.

Přestože první kolekce Armani byla určena pro muže, dnes značka zaštituje pánské i dámské oblečení. Doménou fenomenálního italského tvůrce je zejména elegantní móda, nevídaný zájem vzbuzuje i jeho sportovní móda (EA7), značkové mikiny či spodní prádlo (značka Emporio Armani).

Pod italskou značkou Armani dnes najdeme i prestižní módní doplňky, obuv, kabelky, ale také šperky či luxusní parfémy.

Pánské mikiny Emporio Armani: http://www.dessue.com/cs/mikiny/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář