Arsen Gurgov z Louis Licari Salon V New Yorku přišel ze způsobem, jak ženy navždy zbavit roztřepených konečků. Funguje jeho metoda?

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Kouzelné nůžky

Arsen stříhá konečky speciálními elektrickými nůžkami. Jejich břity se rozehřejí na vysokou teplotu, díky které se konečky zataví a přesnou třepit. Stylista tvrdí, že s běžnými nůžkami zůstává konec stále otevřený, a proto se vlas po pár týdnech opět začne rozdělovat.

Umí speciální nůžky doopravdy takové zázraky?
Umí speciální nůžky doopravdy takové zázraky?
zdroj: nydailynews.com

Pouze za příplatek

Běžný sestřih stojí v Louis Licari Salon kolem 145 dolarů, se speciálními nůžkami zaplatíš za stejný sestřih 350 dolarů. Díky speciálním nůžkám pak tvůj sestřih údajně vydrží déle a ty nemusíš do kadeřnictví zavítat tak často. Že by ale tato nová metoda stála za příplatek kolem 200 babek, tak tím si doopravdy nejsem jistá.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • kamoska

    Taky mě to napadlo :-) . Ale myslím si, že pokud to funguje, tak jen díky tomu, že ta vysoká teplota působí doopravdy jen na místo, kde se vlas zastřihne, zatímco žehlička působí na vlas po větší ploše. Recenze na netu zatím nejsou.

  • ss

    Takže teoreticky-žehlička na vlasy je taky horká, takže ty vlasy taky zataví? Sakra-a já blbá si ještě nevšimla,že se tím vlastně vlasy léčej a né ničej.