O víkendu jsme měli možnost podívat se na adidas UNEXPECTED.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Jednalo se o vůbec první akci ze série, které si pro mladé dívky z Prahy adidas připravil, a rozhodně můžeme doporučit! Už z pozvánky bylo jasné, že nepůjde jen tak o ledajakou akci. U adidas Concept Storu v pasáži Černá růže na pražských Příkopech jsme od statných ragbistů dostali zavařovací sklenici, ve které byla kromě laku na nehty od Sally Hansen a rtěnky od Rimmelu, schovaná i jedna běžecká bota adidas PureBOOST X. Fungovala jako vstupenka na samotné UNEXPECTED a druhou do páru jsme měli dostat až tam.

V sobotu jsme tedy s botou dorazili na Vítkov, kde kromě nás bylo i 160 dívek, které vyhrály soutěž o vstup na UNEXPECTED a kompletní běžecký outfit i s botami. O tom, jak se dalo soutěže zúčastnit jsme psali zde. Na místě panovala pohodová atmosféra, obdrželi jsme kompletní běžecký outfit a druhou botu, rychle jsme se převlékli a pak už rychle na rozcvičku, kterou vedl skvělý Adam Mišík a svým pozitivním přístupem nás výborně nabudil.

Po ní si nás vzali do parády profesionální trenéři, kteří nám dali různé tipy, a mohlo se běžet. Trasu zvládli bez problémů i úplní začátečníci, běželo se pohodovým tempem pořád z kopce, cestu lemovaly svíčky, což dodalo podvečernímu běhu výjimečnou atmosféru, a seběhli jsme až dolů do Karlína. V tamější Sokolovně na nás čekalo pravé UNEXPECTED! Již u vchodu nás vítali ragbisti s horkými ručníky a speciálními drinky s názvy #IamPositiveEnergy a #HereToCreate.

V krásně vyzdobených prostorech budovy ze začátku minulého století se nenechalo nic náhodě. Vše bylo barevně sladěné do červené a bílé (barvy bot PureBOOST X). Převléknout jsme se mohli v připravených šatnách, kde měla každá slečna již dovezenou svou krabici s věcmi, přichystaný ručník na osprchování a k velkému nadšení i další adidas tričko na převlečení.

Hned jak jsme se zkrášlili a doplnili síly banány a jablkem, nás na dálku prostřednictvím videa pozdravila patronka celé akce – biatlonistka Gabriela Koukalová. Popřála nám večer nabitý pozitivní energií a přesně toho se nám dostalo!

Dalším nečekaným momentem byl taneční workshop Dance Academy Prague, v čele s Yemim A.D., na němž jsme se naučili prvky moderního tance. Ze samotného Yemiho přitom sálala taková energie, že svými kreacemi do víru tance vtáhl snad úplně všechny. JAD Dance Company nám pak sami předvedli strhující vystoupení. Následně jsme si pochutnali na vynikajícím rautu – nápaditě se servírovalo asijské jídlo, ale i losos a mnoho dalšího. Mohli jsme navštívit workshop s tématem, jak vytvořit výborný instagramový profil, líčení s Rimmelem a skvělý večer zakončili u příjemného break beatu DJ Akvamena. Při odchodu nás ještě opět potěšili ragbisti, kteří se o nás celou dobu starali jako o princezny, a tak jsme byli nadšeni, když každé z nás dali na rozloučenou krásnou rudou růži. Z celého večera jsme byli naprosto unešení a odcházeli jsme nabití pozitivní energií na dlouhou dobu a nemůžeme se dočkat další akce!

Pokud jste první adidas UNEXPECTED prošvihli, nezoufejte. Již v brzy se dočkáte další, tak pozorně sledujte adidas.cz na sociálních sítích pro více informací!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář