Postel a kvalitní spánek se neobejde bez pořádného povlečení, které nám chvilky v postelích zpříjemní. Nyní nemusíš zůstávat u toho klasického bílého, které je mnohdy nudné, můžeš se inspirovat i originálními a vtipnými prvky, které tvou postel, ba celou ložnici či pokojík příjemně zútulní a zvýrazní.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Postel a kvalitní spánek se neobejde bez pořádného povlečení, které nám chvilky v postelích zpříjemní. Nyní nemusíš zůstávat u toho klasického bílého, které je mnohdy nudné, můžeš se inspirovat i originálními a vtipnými prvky, které tvou postel, ba celou ložnici či pokojík příjemně zútulní a zvýrazní.

Správně zvolené povlečení či přehoz dokáže vylepšit vzhled celého pokoje.

Správně zvolené povlečení či přehoz dokáže vylepšit vzhled nejen samotné postele, ale i celého pokoje.

Povlečení pro náročné

Nabídka povlečení je opravdu nepřeberná a tak se naskýtá otázka, které bude pro tvou postel to pravé. Pokud se ti jednodušší moc nezamlouvá a raději bys něco luxusnějšího, tak i tady máš spoustu možností. Na výběr máš ze saténu, bavlněného saténu, které však mnohdy nebývají jen jednobarevné, ale jsou okořeněny zajímavými vzory, vyšíváním nebo jinými zajímavými prvky. Kupříkladu mě se velice líbí povlečení, které je dvoubarevné, i když ani ostatní nejsou špatná. Ovšem někdy se mi to zdá přehnané natolik, že ty dvě barvy kolikrát opravdu stačí. A vzory? Jéjej, tak ty opravdu můžu, ale zase záleží, jak které :-) . Tento typ povlečení je na spánek velice příjemný a v některých případech mají v sobě nádech erotična, což tebe i partnera při postelových hrátkách chladnými nenechá. Chybět by vám neměli ani stylové přehozy, které zabrání případnému znečištění jemňouckého povlečení.

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Abstraktní vzory neomrzí

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Příjemná barevná kombinace

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Ulítlé povlečení je moderní

Dětské povlečení – návrat do dětských let?

Tohle nejspíš bude děsivý sen tvé drahé polovičky, když za ním přijdeš s návrhem, že by se ti líbilo dětské povlečení. Na první pohled dětské povlečení možná u každého vyvolá maličký otazník, ale proč ne? Dětské povlečení nejsou jen pidi velikosti, existují i ve větších velikostí, to pro případ, že by dětské povlečení zaujalo i povyrostlejší „dítě“. Proč se tomu bránit, když je dětské povlečení krásné a nese sebou dětské hrdiny, které jsi milovala jako dítě. Dětské povlečení se rozhodně nedá nazvat jako infantilní, naopak je vtipné a originální. Takže pokud tvůj partner nad tvým návrhem kroutí hlavou a dětské povlečení se mu fakt nezdá, navrhni mu kompromis. Ty si koupíš dětské povlečení, které je blízké tobě a naopak. Pokud samozřejmě na druhou stranu budeš i ty souhlasit, že dětské povlečení bude mít na sobě různá autíčka. Proč se nevrátit alespoň na chvíli do dětských let, kam tě během chvil vrátí dětské povlečení a dodá ti alespoň ten roztomilý pocit.

Nestárnoucí klasika v povlečení

Jestli se ti dětské povlečení a ani to luxusnější moc nezamlouvá, můžeš zkusit krepové, klasické bavlněné či flanelové, které je samozřejmě taky moc fajn. I tady máš možnosti opravdu velké a zajímavých motivů, barev i vzorů je opravdu dostatek. Všechny jmenované typy se velmi dobře udržují a krepové povlečení má výhodu tu, že se nežehlí, což ti, kteří žehlení opravdu nesnáší, zaručeně přivítají.

Přehozy – malý velký detail

Přehozy by žádná postel neměla postrádat. Přehozy mají důležitý úkol a tím je ochrana proti znečištění postele. Před spánkem se přehozy jednoduše dají dolů a víš, že postel je zaručeně bez nečistot. Přehozy se většinou velmi dobře udržují a skvěle vypadají, takže snad nemají ani žádná proti. Na výběr máš opět mnoho možností, které zejména tkví v zajímavých prvcích, které přehozy mají. Přehozy na postel se mimochodem stávají módními trendy, které jsou zároveň velice praktické. Přehozy jsou většinou z příjemné bavlny a dají se v pohodě prát v pračce. Jestli si zvolila hodně veselé dětské povlečení nebo to klasické, zvol raději přehozy v neutrální barvě, aby to co nejvíce ladilo.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář