Jak probíhal další týden kurzu MASTER PRO A-Z v v Make-Up Institute Prague? Podívejte se společně se mnou do zákulisí práce vizážistky.

avatar

Michaela
Redaktorka, vizážistka, milovnice zdravého stylu, módy, krásy a jídla

Předchozí díl: 5# Od stylu Audrey Hepburn k pánskému make-upu

6# Zkouška ohněm v Make-Up Institute Prague

Lekce marketingu

Začátky snad každého povolání, ve kterém je člověk sám za sebe, nejsou lehké. Chvíli trvá, než si získá jméno, vybuduje klientelu a dostane se k větším zakázkám. Pondělní lekce marketingu pod vedením Markéty nás připravila na vše, co nás může potkat. Nemusí se nutně jednat jen o různé pohovory, ale také kontakt s osobní klientelou. Rady od Markéty byly obrovskou inspirací v tom, jak budovat osobní značku a jak začít efektivně propagovat vlastní nabídku služeb.

Návštěva klientek

Veškeré dovednosti jsme jako studentky zatím zkoušely na modelkách, a proto si na nás Make-up Institute Prague připravil změnu v podobě úterní návštěvy opravdových klientek. Byl čas na maximálně profesionální přístup a kontakt s klientkou, která si platí za služby vizážistky. Tato zkušenost je dle mého názoru k nezaplacení, protože ukazuje, co nás čeká po ukončení celého kurzu.

Ze zákulisí módní přehlídky

Pokud bylo úterý bourámí posledních iluzí o práci vizážistky, byla středa zkouškou ohněm. Celý kurz se totiž přemístil na charitativní akci do hotelu Four Seasons, která byla zpestřena přehlídkou luxusních šperků, hodinek, módních kolekcí a doplňků zúčastněných partnerů. Naším úkolem bylo připravit modelky na přehlídkové molo, to vše v nefalšovaném stresu velké události. Ještě před pár týdny bych si nedokázala představit, že na takové akci budu, což je jen další důkaz toho, jak MASTER PRO A-Z funguje.

Fotografie z módní přehlídky v hotelu Four Seasons
Fotografie z módní přehlídky v hotelu Four Seasons

Foto make-up pod palcem

Za vznikem perfektního snímku, který pak například obdivují čtenářky fashion magazínu, stojí celá řada faktorů. Jedním z nich je i dokonale odvedená práce vizážistky. Čtvrtek pod vedením lektorky Claudie Marčekové odhalil taje foto make-upu, přirozeného vzhledu a v neposlední řadě také glamour looku. Claudie je profesionálka každým coulem a její výklad byl doplněn o mnoho zajímavých zkušeností, postřehů a rad. Poslední den týdne byl věnován tvorbě snímků do našeho připravovaného booku, který již pomalu získává konečnou podobu. Přede mnou je nyní poslední týden a závěrečné zkoušky, po jejichž složení na všechny úspěšné absolventky čeká kariéra profesionální vizážstky. Vydržte se mnou až do konce a těšte se na další informace o kurzu MASTER PRO A-Z v v Make-Up Institute Prague.

MASTER PRO A-Z
Další termín kurzu MASTER PRO A-Z

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Michaela

  Ahoj Mirko, byly jsme mladší parta, ale myslím si, že věk u vizážistky není to, co by rozhodovalo. Možnost uspět má každý, kdo má chuť se něco naučit. Na věku nezáleží. Děkuji.

 • mirka

  Ahoj,
  chtěla jsem se zeptat zda mají možnost uspět i postarší absolventky :) .Zda jste se tam s nějakými setkala. Všimla jsem si, že jste byly mladá parta. Každopádně obdivuji. Ať se daří.
  Mirka

 • Míša

  Ahoj, fotografie budu mít k dispozici po skončení kurzu, takže pošlu a nahodím na web. Určitě, hodně lektorů má bohaté zkušenosti ze zahraničí a podle toho probíhá také výuka. Pokud je člověk šikovný, uživí se vizážistikou bez ohledu na místo. Kurz MASTER PRO A-Z je podle mě dostatečnou průpravou i pro kariéru v Anglii.

 • Sabi Homolova

  Ahoj, mohla bych poprosit o nějákou fotku ? -Sabina.Homolova232@gmail.com
  A ještě jeden dotaz .. myslíš , že je tenhle kurz v hodný i pokud žiju v zahraničí ? Chtěla bych si ho udělat na tomto institutu v Praze a potom se uchytit tady v Anglii kde zrovna žiju ..názor by moc pomohl . Děkuju Sabča