V módním světě se každý neustále snaží přijít na něco nového a neotřelého. A to neplatí pouze pro předváděné modely. Objevte módní přehlídky, nad kterými vám zůstane rozum stát!

avatar

Anna Pechočová
Vystudovala oděvní návrhářství na střední umělecké škole.

Podzemní přehlídka

Stejně jako my mají i Němci svůj fashion week. Ten jejich se už šestým rokem může chlubit módní přehlídkou přímo v soupravě metra! Možná by něco takového i nám prospělo…

Podzemní přehlídka
Berlínská přehlídka.
zdroj: oddee.com

Pod vodou

Modelky v tradičních korejských oděvech návrhářky Park Sul-nyeoh zazářily v akváriu v Soulu při slavnostním otevření jednoho obchodního domu.

Pod vodou
Pod vodou
zdroj:media.nzherald.co.nz

Velká čínská zeď místo mola

Po zřejmě nejdelším „mole“ v historii se prošly modelky v oblečení od světoznámého návrháře Karla Lagerfelda v roce 2007. Módní show značky Fendi si jistě našla nejednoho obdivovatele.

Na velké čínské zdi
Módní přehlídka na Velké čínské zdi.
zdroj: img.dailymail.co.uk

I zvířátka mají své přehlídky

Nejen psi a kočky, ale jak se zdá, tak i hlodavci, podlehli svodům módy. Spousty milovníků těchto chlupáčků se zúčastnili svého prvního shromáždění v New Yorku. Jedna z nich, Ada Nieves, vytvořila kolekci oblečků přesně pro tato malá stvoření včetně smokingů, svatebních šatů i šatů pro družičky.

Módní přehlídka pro krysy.
Módní přehlídka pro krysy.
zdroj:img.izismile.com

Módní let

Ze Stockholmského letiště Arlanda vzlétlo v roce 2005 neobvyklé letadlo do Barcelony. Po dosažení letové hladiny se na palubě odehrála módní přehlídka zakončená později v místě příletu velkou party. Daly byste si taky líbit takový let?

Letová přehlídka
Módní přehlídka za letu.
zdroj: cdn.stureplan.se

Nahá módní přehlídka

Tak jak kdysi řekla Marilyn Monroe, že se na noc obléká do parfému, stejně byli oděni modelové a modelky na této speciální přehlídce v roce 2006 v Londýně. Aby diváky nerušila nahota, měli na očích pro jistotu roušky.

Nahá přehlídka
Přehlídka parfémů.
zdroj: l.yimg.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář