Stránky módních časopisů jsou jich plné a divoká Miley Cyrus bez nich neudělá ani krok. O jakém trendu je řeč? O legínách!

Málokterý kousek oblečení vzbuzuje takové kontroverze jako dámské legíny. Těžko říct, jestli za to může jejich rostoucí popularita mezi celebritami, nebo odstrašující případy žen, které je neumí nosit. Ať tak či onak, každá z nás si k nim může najít cestu. Správně vybrané legíny se mohou stát neodmyslitelnou součástí gardróby. Pří nákupu a ladění outfitu stačí vycházet z 5 neotřelých tipů pro šik vzhled.

5 vychytaných tipů, díky kterým si zamiluješ legíny

1. Není to jen o dokonalé postavě

Máš nějaké to kilo navíc a sama sebe si v obtáhlých legínách nedokážeš představit? Chyba, stačí vybrat správnou velikost, vždyť už i známé značky přichází s plus-size kolekcemi legín pro baculky. Neboj se obávaný kousek oblečení kombinovat se sukní, tím odvrátíš pozornost od problematických partií a získáš možnost hrát si s barvami, vrstvením a kombinací materiálů.

2. Špetka extravagance nikoho nezabije

Třpyt nepatří jen na večírky, kožené a lesklé legíny můžeš vkusně nosit i během dne. Nezapomeň však v tomto případě střídměji volit kabelku a další doplňky. Příliš mnoho pozlátek by požadovaný sexy efekt pohřbilo šest stop pod zem.

Lesklé legíny se hodí nejen na párty a večerní akce.
Lesklé legíny se hodí nejen na párty a večerní akce.

3. Zkus se držet kontrastů

Při výběru barvy a materiálu legín se nesnaž za každou cenu vše sladit. Zajímavý kontrast dokáže divy a nechá vyniknout tvůj cit pro módu. Pokud se na nějaké experimenty necítíš, zvol jednobarevné legíny v neutrálních odstínech s nějakým zajímavým svrškem.

4. Střed pozornosti

Legíny se vzorem promění i tu nejšedivější myšku v objekt zájmu, který jen tak někdo nepřehlédne. Oblíbené zvířecí vzory nejsou jediná možnost, mezi trendy sezóny se rychle zařadily květované vintage vzory a překvapivě i… geometrické vzory!

Legíny se vzorem patří mezi čerstvé a nepřehlédnutelné trendy.
Legíny se vzorem patří mezi čerstvé a nepřehlédnutelné trendy.

5. Jak z červené knihovny

Co říkají na legíny muži? No, co by asi tak mohli říkat na oblečení, které bezchybně zvýrazňuje zadeček a nohy. Otestuj přítele a uvidíš, že umí oživit nejen outfit, ale klidně i postelové dovádění. Ostatně právě za tím účelem existují erotické a pořádně průhledné modely.

Jdeš do nich?

Legíny mají našlápnuto k tomu, aby se staly povinnou výbavou dámského šatníku pro módní rok 2013/2014! Nezapomeň na 5 výše zmíněných tipů a uvidíš, že tenhle kontroverzní kousek oblečení si snadno zamiluješ.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Jaroslav Kvasnička

    V legínách chodí oblečené především těhotné ženy,které se v nich cítí jako když by ani těhotné nebyli,ale ty starší těhotné ženy nosí legíny pro své sebevědomí tak aby se opět cítili mladší………………………….