Hlavní funkcí nábytku je mimo jiné komfort, který má poskytnout jeho uživateli. Ať už slouží výhradně pro relax (postele, sedací nábytek) nebo vám jinak zpříjemňuje bydlení, musíte být s nábytkem spokojeni. A proto vám přinášíme 5 tipů na nábytek, s kterým bude bydlení radost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

1. Jídelní lavice Monako poslouží pro krátký i delší odpočinek

Masivní provedení jídelní lavice Monako se vám bude zamlouvat. Nejenže bude lavice působit bytelným dojmem, ale také si ji užijete hodně dlouhou dobu. Pořídit si ji můžete kdekoliv do domu, kde se z lavice Monako stane vaše hlavní odpočívadlo.

JÍDELNÍ LAVICE MONAKO – BÍLÁ

2. Ušák Charlotte vám nabídne pestrý relax

A o odpočinku je i křeslo/ušák Charlotte, které je velice barevné, a proto může být barevnou dominantou vašeho interiéru. Rozbít jím můžete fádně působící místnost a vytvořit si z křesla vaše hlavní odpočinkové místečko – četba oblíbené knihy v tomto křesle se stane rituálem.

KŘESLO / UŠÁK CHARLOTTE – MIX BAREV 1

3. Šatní skříň Monako aneb pohodlí je o úložném prostoru

Pohodlné bydlení to není jen usadit se do křesla nebo se natáhnout na lavici, nýbrž představuje i úložný prostor. Toho nabízí dostatek šatní skříň z masivu Monako, do které si můžete uložit všechny potřebné věci a mít v ložnici uklizeno.

ŠATNÍ SKŘÍŇ MONAKO 5D6S – BÍLÁ/TMAVĚ HNĚDÁ

4.  I knihovny a regály zpříjemňují bydlení

I knihovny a regály přispívají velkým dílem ke komfortnímu bydlení. Lze je hezky zakomponovat do interiéru a uložit si do nich vše potřebné. Víte, že regálem se nejčastěji rozděluje místnost? Pokud si chcete vytvořit částečné soukromí pro práci, předělte kout s psacím stolem právě regálem. Regály i knihovnami lze předělit také dětský pokoj, který sdílí dvě děti.

5. Zrcadlo může u vás doma sehrát velkou roli

Zrcadlo, i když se jeví jako docela postradatelný kus nábytku, může u vás doma sehrát velkou roli. Pořídit si ho do domácnosti můžete v různých formách: jako součást šatní skříně, jako toaletní stolek nebo jako samostatné zrcadlo. Zrcadlo prosvětlí interiér a sehraje i svou praktickou roli. Velmi využívané bude v předsíni.

TOALETNÍ STOLEK SE STOLIČKOU LORETA – BÍLÁ

A jak komfortní je vaše bydlení?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Kamilovo

  Děkuji za skvělé tipy, zrovna jsme se s přítelkyní díky hypotéce od https://www.burinka.cz/hypouver/ přestěhovali konečně do vlastního, takže začínáme řešit i nový nábytek. Článek nám vy výběru dost pomohl.

 • Johanka

  Pěkný nábytek :) Neměli byste prosím nějaký odkaz na stránky, kde podobný pořídit? Já co tak koukám po netu, tak mě zaujal český nábytek tady. A vypadá i kvalitně. Ale tohle mě teda hodně zaujalo :)

 • Nataša Zabloudilová

  Tak třeba ta šatní skříň se mi hodně líbí. Nějakou takovou bych si klidně dokázala představit u nás v ložnici. Jediné, co se mi na ní teda moc nelíbí jsou ty úchytky. Ale to naštěstí není až takový problém, protože třeba na https://www.ankahb.cz/ se dají koupit jiné. :-)

 • Lukáš Stencl

  Já osobně si samozřejmě vážím vašich tipů na zlepšení domácnosti, ale ty úplně nejlepší jsem dostal od profesionálů v oboru zařizování interiérů z http://www.pwinterier.cz/ ;-) Rozhodně bych komukoliv doporučil jejich služby při stavbě nebo rekonstrukci domu či bytu.

 • Kamil Štrof

  s tím křeslem naprosto souhlasí, jedno podobné jsem si před nedávnem pořídil z http://www.dublino.cz/ a trávím na něm poměrně dost času. Je hodně pohodlné, takže mi nedělá problém na něm sedět i při práci.

 • kristýna ryglová

  Na výběru nábytku hodně záleží. To se nekupuje každý měsíc. My jsme se při kupování nového nábytku spolehli na https://www.hmnabytek.cz/ , kde jsme sehnali nábytek do celého bytu a jsme spokojeni jak s cenou, tak i s kvalitou.