Krátké tričko, mini a můžeme vyrazit na rande. Opravdu ale platí, že díky menšímu oblečení slavíme větší úspěch? Řeknu ti 5 největších chyb, kdy „menší“ rozhodně neznamená „lepší“.

avatar

Nikol Maršálková
Miluji módu, styl, Sex ve městě a Gossip girl.

Chyba číslo 1: Malé kabelky jsou krásné, ale ne praktické

Nedávno jsem byla se svou kamarádkou na nákupech, kde jsem neodolala jedné malé kabelce. Ano, byla opravdu malá. Ale té krásné barvě, velikosti a celkovému vzhledu se špatně vzdorovalo, byla tak roztomilá. Jediné, co se mi v tu chvíli honilo hlavou, byla myšlenka, že tak krásnou kabelku bych mohla nosit úplně ke všemu, tudíž je praktická a musím ji mít. Později jsem si jí chtěla vzít do města, ale zjistila jsem, že se mi do ní nic nevejde. Její velikost, která mě při koupi jednoznačně okouzlila, byla najednou největším problémem. Vše, co jsem do toho ďábelského pokušení dostala, byl mobil, voňavka, lesk na rty a klíče. Na peněženku, hřeben, klíče a diář se už bohužel nedostalo. Minimalismus na potřebné věci očividně nemyslí. Při výběru vhodné kabelky tedy určitě nezapomeň přemýšlet nad její vhodnou velikostí.

Ta její roztomilost.
Té její roztomilosti a nádherné barvě se těžko odolávalo.

Chyba číslo 2: Mini neznamená být více sexy

Nebudu ti tvrdit, že se minisukně a minišaty v současnosti už nenosí. Tyto kousky oblečení mezi námi stále najdou uplatnění, stejně jako místo v módních časopisech. Přesto má délka sukní a šatů důležitou roli, kterou dělíme na dva tipy. První tip jsou sukně, kdy délka lichotí postavě. Druhý tip jsou sukně, kdy délka začíná být v rozporu se slušností a mnohdy i vykukuje spodní prádlo. Jak jsi na tom ty, máš ráda mini? A co zkusit naopak dlouhé sukně nebo krásné bohémské šaty? Jaro se blíží, až budeš oživovat svůj šatník, zkus se podívat po něčem, v čem se budeš cítit pohodlně, sebevědomá, sexy a v bezpečí, že ti nevykouknou kalhotky. Inspiruj se celebritami.

Sukně po kolena
Sukně po kolena, ve které budeš vypadat elegantně a všechny tím odzbrojíš!
zdroj: pinterest.com

Chyba číslo 3: O velikost menší kalhoty neznamenají krásnější zadek

Normálně máš velikost kalhot číslo 40, které ti sice sedne, ale tvůj zadeček nevypadá tak lákavě, jak si chtěla a právě proto jsi šáhla po čísle 38, nebo dokonce 36. S těmito čísly se budeš vychloubat svým kamarádkám a myslíš si, že tvá postava v menších kalhotách bude vypadat více sexy. Určitě si tohle alespoň jednou udělala, že? Tohle je jedna z nejčastějších chyb, kterou my ženy děláme. Zrovna kalhoty jsou totiž typ oblečení, kde číslo nehraje žádnou roli (tvé kámošky nemusí vědět, že máš číslo kalhot pro hubeňourky, to může být tvé tajemství). Nejdůležitějším pravidlem při výběru kalhot je najít takové, které jsou ušité přímo na tvou postavu. Například pokud jsi majitelkou širokých boků, zkus kalhoty do zvonu. Nebo naopak pokud nemáš žádné boky, zkus bokovky. Uvidíš, že potom budeš pyšná na to, jak v takových kalhotách vypadá tvůj zadek :-) .

Chyba číslo 4: Krátká trička už vyšla z módy

Džíny s nízkým pasem a k tomu krátké tričko, to už zní v dnešní době jako klišé. Nejenom, že tento trend už vyšel z módy, ale zároveň nositelkám tohoto outfitu může hrozit velké nebezpečí zánětu močového měchýře či jiné zdravotní problémy z nastydnutí zad. Pokud jsi majitelkou nějakého krátkého trička, které máš ráda a nechceš se ho zbavit, pořiď si nějakou sukni či kalhoty s vysokým pasem. Tvůj outfit bude vypadat zajímavě, neokoukaně a tvé zdraví nebude ohroženo.

Chyba číslo 5: Pokud jsi prcek, nezapomeň na podpatky

Pokud jsi menší postavy a nemáš zrovna 175 cm jako modelky, co vídáš v časopisech, vyzkoušej podpatky. Spousta malých žen dělá velkou chybu v tom, že se vyhýbá podpatkům a raději si na sebe vezmou botasky nebo kecky. Ano, pokud máš raději sportovní styl oblečení, botasky jsou pro tebe jako stvořené. Ale v dnešní době už ale existují i botasky na podpatku, kdy podpatek není vidět. Přidá ti to potřebné centimetry a zůstaneš věrná svému stylu. Co se týče společenských akcí, vyměň baleríny za lodičky. Uvidíš, jak tím stoupne i tvé sebevědomí.

Díky podpatkům a platformě už nebudeš trpaslík.
Díky podpatkům a platformě už nebudeš trpaslík.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář