Legíny jsou ještě stále považovány za docela kontroverzní kousek šatníku, ale léto se rychle blíží, a proto je nejvyšší čas představit 5 důvodů, proč je tuto sezéonu zařadit do módního repertoáru.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

1. Potisky jsou v kurzu

Jak by měl vypadat letní outfit? Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. Měl by být veselý, lehký a rozhodně by se neměl bát barev. Zapomeň na roztrhané džíny, ideálním řešením jsou moderní legíny s potiskem, které dokáží skvěle rozbít módní nudu. Potisky jsou nyní opravdu v kurzu a pokud hledáš něco speciálního, nezůstaň pouze u jednoduchých motivů a výraznějších barev. Takový overal se vzorem lidských svalů (k sehnání na superlegíny.cz) už chce doopravdy odvahu, ale rozhodně vystihne tvůj smysl pro humor a originalitu.

Overal se vzorem lidských svalů je pořádně originální
Overal se vzorem lidských svalů nabízí zajímavou podívanou

2. Na každou příležitost

Legíny jsou překvapivě pohodlnou a opravdu multifunkční součástí šatníku, stačí si pouze vybrat. Jednoduché legíny použiješ klidně i během sportovních aktivit, tmavé legíny s vysokým pasem neudělají ostudu ani na formálnějším večírku. Léto je plné různých párty pod širým nebem a hudebních festivalů, u kterých často přemýšlíme nad tím, co si na sebe vlastně obléct. Přes den bychom ocenili něco lehkého, večery zase bývají chladnější a my hledáme něco na zakrytí. Ani v tomhle případě tě legíny nezklamou, stačí zvolit správný model a máš vyhráno. Pokud si nevíš rady, můžeš se zeptat přímo prodejce. Na mém oblíbeném e-shopu superlegíny.cz to jde třeba i přes telefon či facebook, tebou vybraný kousek je pak odeslán do 24 hodin. Pokud máš strach z velikosti, taky se neváhej optat.

Tmavé legíny se skvěle hodí na různé večírky
Tmavé legíny se skvěle hodí na různé večírky

3. Zaujmi letní lásku

Na tělo přiléhající legíny umí být pořádně sexy! Některé ženy mají z legín strach, protože si myslí, že upozorní na jejich nedostatky, například nějaké to kilo navíc. Opak je však pravdou, vhodný motiv dokáže odlákat pozornost od problematických partií a legíny z pevnější látky dokáží nohy a zadeček hezky zpevnit. Já osobně mám nohy tzv. do O a díky vhodně zvolenému motivu to není vidět tak moc, jak je to znatelné například ve skinny džínách. Chceš-li být tedy na rande středem pozornosti, rozhodně legíny nezatracuj.

S vhodně zvoleným vzorem dokážeš zaujmout a být sexy
S vhodně zvoleným vzorem dokážeš zaujmout a být sexy

4. Vychytralá součást outfitu

Kouzlo vrstvení se v letních měsících trošku vytrácí, ale to neznamená, že nemůžeš legíny doplnit o nějaký nápaditý top. Koukni se třeba na tyhle volnější svetry a topy. Možná sis všimla, že nejen mezi blogerkami letí svetry, které mají zadní část delší než přední. Výsledkem je zajímavý outfit pro letní večer. Přece jen však platí jedno pravidlo, vzory by měly společně ladit, aby se celý look mezi sebou zbytečně nepral.

Už víš, jaké vybrat?

Módní trendy se rychle mění, ale legíny jsou tady již od osmdesátých let. Při výběru je zapotřebí koukat také na kvalitu, superlegíny.cz například hodně hlídají to, zda-li legíny od jednotlivých prodejců mají kvalitní potisk, stálé barvy a udrží tvar i po několika vypráních. Velmi hezké kousky seženeš již od 150 korun, tak dlouho neváhej a vyzbroj se na letní sezónu!

Vtipné body

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář