Před nepřízní počasí se většinou v tomhle období schováváme pod deštník, který je nejen praktický pomocník, ale také vynález vhodný k bláznivým vylepšením.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

1. Deštník pro sobecké páry

Taky tě štve, když se tlačíš s někým pod jedním deštníkem a tvoje rameno atakují kapky deště? Speciální Dualbrella je spojení dvou deštníků v jeden. Zamilovaným páry se můžou vydat na procházku už i v dešti!

Deštník pro dva
zdroj: hammacher.com

2. Handsfree deštník pro manažerky

Volat za deště, držet kufřík a ještě nezmoknout! Všechno najednou s počtem rukou, jaké lidi běžně mají, prostě zvládnout nejde. Právě z toho důvodu vznikl handsfree deštník, který kompletně zakryje prostor hlavy a ramen. Vynález skvělý chrání nejen před deštěm, ale také studeným větrem.

Handsfree deštník
zdroj: amazon.com

3. Ve stylu Star Wars

Cestu nočním deštěm si můžeš prosvítit speciálním Light Up deštníkem, který má místo běžné tyčky řadu vysoce svítivých diod, které navíc můžou měnit barvy. Stylové do doby, než dojdou baterky!

Svítící deštník
zdroj: amazon.com

4. Sucho pro hafana

Znáš takové to počasí, do kterého bys ani psa nevyhnala? Tak se speciálním psím deštníkem, jenž se umisťuje na vodítko, už nemá takové počasí šanci. Hafan zůstane v suchu za každé situace!

Sucho pro hafana
zdroj: amazon.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář