Už víš, kam si dáš peníze, které se chystáš roztočit na nějaké letní párty? Co třeba do nové stylové peněženky, která skvěle doplní tvůj outfit! Jen se pojď podívat, co by sis měla před koupí peněženky promyslet.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

3 stylové tipy, jak vybrat tu správnou peněženku

Peněženka je základ

I když mužské peněženky jsou kvalitní, nutno podotknout, že většinou nemají žádný styl. Jsou prostě na jedno brdo. Ty dámské jsou nošeny mnohem více tak, aby byly vidět, a proto je potřeba, aby dokázaly upoutat. Už dávno jsou pryč doby, kdy nám jako malým stačila tubička na krk, do které se dávaly drobné – nyní je z peněženek hotová móda a je potřeba, abys šla s dobou. I když je fajn jednou za čas najít v džínách zapomenutou stovku, skladovat svoje úspory v krásné peněžence je lepší. Víš, na co by sis měla ale při vybírání té pravé dámské peněženky dát pozor? Podívej se na tyto rady.

1. Důležitá je funkčnost

Je jedno, jak je peněženka krásná, když má jenom jednu kapsu, je jednoduše k ničemu. A to především dívkám, které mají slevovou kartičku do Takka, do Tchiba, do Globusu, na Bubbleology, do Cinestaru… Všechny tyhle karty se společně s občankou do peněženky prostě musí vejít. Když si tedy budeš vybírat peněženku, snaž se, aby měla přesně tolik kapes, kolik potřebuješ. I když čím víc, tím líp.

Peněženka dámská kožená Cavaldi WL01 červená

2. Ach ty drobné

Peněženky se v podstatě dělí na dva typy. Jeden má kapsičku na drobáky uvnitř, takže musíš peněženku vždycky celou otevřít, abys pro tu otrávenou pokladní zkusila najít pětikorunu.

Kožená dámská peněženka B.Cavalli 638-895 černá

Druhý typ má potom kapsičku zvlášť, což na druhou stranu v někom může vyvolávat obavy, aby se drobné nevyspaly. Je jenom na tobě, který druh si zvolíš ty.

Peněženka dámská kožená Enrico Coveri 553-208 fuxia

3. Styl hraje prim

Někdo to rád růžové a jiný zase blonďaté. I peněženky mohou hrát všemi barvami a styly. Pokud máš ráda vintage, měla bys zkusit najít i podobně laděnou peněženku.

Dámská kožená peněženka DD S01-96 bílá/modrá

Na druhou stranu jestli dáváš přednost moderním koženým peněženkám, neváhej zaostřit i na mix klasiky s originálním designem.

Peněženka dámská kožená Solo Soprani 656-208 červená

V některých případech se dokonce vyplatí mít doma i dvě peněženky, abys na dovolenou například netahala všechny doklady ale jen to nezbytné, na což ti postačí menší peněženka s přehlednými kapsičkami.

Ta pravá na tebe někde čeká

V dnešní době je opravdu nepřeberné množství peněženek, takže se neboj, že bys mezi nimi nenašla právě tu, která tě okouzlí. Velký výběr s kvantem slev najdeš na stránkách internetového obchodu taskyprovas.cz, tak se neváhej a nech se inspirovat!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Lenka Sládková

    Já mám právě nespočet různých věrnostních kartiček, takže si na výběr peněženky dávám v tomto smyslu záležet. Hodně praktických rad k výběru peněženky jsem našla taky na https://www.stylovepenezenky.cz/

  • Marki Nováková

    Ahoj, máte-li zájem o koženou peněženku, navštivte tento shop http://hollahandmade.cz/kategorie-produktu/penezenky/. Můžete vybírat z velkého množství peněženek a navíc si na ni můžete nechat vyrazit vlastní logo nebo text.