Právě dnes jsem vůbec poprvé navštívila kurz MASTER PRO A-Z, po jehož absolvování se chci začít aktivně živit jako vizážistka. A jaké jsou moje první dojmy?

avatar

Michaela
Redaktorka, vizážistka, milovnice zdravého stylu, módy, krásy a jídla

Předchozí díl: 1# Rozhodla jsem se stát vizážistkou!

2# Můj první den v Make-Up Institute Prague

Nervozita k tomu patří

Ještě než jsem dnes ráno vstoupila do Make-Up Institutu na první hodiny výuky, honilo se mi hlavou ledasco. Co když to bude moc těžké? Co když nebudu něčemu rozumět? Co když… ? Po prvních minutách v příjemném kolektivu a úvodním představení mě ale obavy přešly. Jako studentky máme k dispozici kompletní profi zázemí a můžeme se kdykoli obrátit na lektorku s případným dotazem. I když panuje na kurzu přátelská atmosféra, rozhodně to ale neznamená, že není hlavním cílem naučit se dokonale všechny postupy, dovednosti a triky. Abych ale nepředbíhala…

Od teorie k praxi

Dopoledne bylo pod vedením lektorky Janky věnováno základům, které se týkají make-upu. O sjednocení pleti jsem se dozvěděla hromadu novinek a těšila se, až si je vyzkouším v praxi. To jsem ale netušila, že první ze zástupu modelek se mi dostane pod zatím nezkušené ruce už po polední pauze. Na celé odpoledne se tak mými pomocníky stal make-up, tvářenka, bronzer, korektor a vše další, co pro vykouzelní krásné pleti vizážistka potřebuje. Janka nás všechny obcházela a konzultovala s námi všechny detaily. Z vůbec prvního kontaktu s modelkami jsem měla asi největší strach, ale všechny holky měly trpělivost a navíc byly bez výjimky vážně fajn.

Těším se na zítřek!

Cítím, že jeden den na kurzu mi dal víc, než kdybych šprtala měsíc různé tutorialy z netu. Nebudu lhát, v Make-Up Institute Prague si rozhodně neodpočinete. První den plný informací a nových zkušeností byl náročný, ale to neznamená, že bych se netěšila na zítřek. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte je směřovat do komentářů. Ráda odpovím na vše, co vás bude zajímat. Už brzy se ozvu s dalšími zážitky!

MASTER PRO A-Z
Další termín kurzu MASTER PRO A-Z

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář