Každý rok v módním světě přinese hromadu úplně nových, ale také tak trošku recyklovaných trendů. Jaké z těch letošních by měly jít už nadobro do důchodu?

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

1. Ombre vlasy

Ombre vlasy
zdroj: weheartit.com

Ombre styl byl tenhle rok skoro všude a hromada nepovedených alternací je pádným důvodem, proč tomuhle trendu zamávat. Co takhle se vrátit jen k prosvětlujícím pramenům, jenž dokáží účes hezky oživit.

2. Potisk se zvířátky

2. Potisk se zvířátky
zdroj: etsy.com

Zvířecí vzory sice ano, ale samotná zvířátka už určitě ne! Všechny ty vintage kočičky a medvídci patří minulosti.

3. Záměrně neupravené a mastné vlasy

Záměrně neupravené a mastné vlasy
zdroj: weheartit.com

Nosit záměrně rozcuchaný casual účes a vypadat u toho dobře, tak to umí jen Ted Mosby. Ostatní by si měli vlasy pečlivě upravit.

4. Třásně

4. Třásně
zdroj: fashionetc.com

Pokud se nehodláš chodit na kurzy indiánských tanců a zaříkávadel, nech třásně raději doma.

5. Silonky s podvazky

Silonky s podvazky
zdroj: weheartit.com

Silonky dokážou být někdy pořádně nevkusné, ale pokud je doplníš o falešné podvazky, máš o místo v módním pekle postaráno.

6. Peplum šaty

Peplum šaty
zdroj: pinterest.com

Je to roztomilé, decentní a… hlavně už úplně mimo. Peplum šaty fungují dobře jako deštníček pro tvůj zadek, ale jinak jejich datum spotřeby vypršelo.

7. Chlupaté vesty

Chlupaté vesty
zdroj: pinterest.com

Ruské čtenářky se mnou souhlasit nebudou, ale za mě jsou chlupaté vesty OUT. Ani když si je člověk vezme k plavkám a lodičkám na pláž v Saint Tropez.

8. Cvočky, bodce, špičky a píchavky

Cvočky, bodce, špičky a píchavky
zdroj: imgur.com

Louboutin a další módní značky se s různými bodci a cvočky naotravovali už dost, co takhle zkusit něco míň punkového a vrátit se k něčemu, čím si při oblékání nevypíchnu oko?

9. Křížky a krucifixy

Křížky a krucifixy
zdroj: weheartit.com

Z každé blogerky se pod nátlakem stala pobožná milovnice všech možných náboženství a motivů s křížem. Vykašlete se na to holky, existují i zábavnější motivy.

10. Doplňky a ozdoby z pírek

Doplňky a ozdoby z pírek
zdroj: weheartit.com

Hugačaga hugačaga pírka a další pentličky nechte hipíkům. Jiné ozdoby, klidně i z přírodních materiálů, mohou vypadat lépe.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Praštěná

  Netty Vanity: Nechci autorku tohoto článku nějak shazovat, ale máš pravdu. Evidentně si neumí vymyslet vlastní LOOK či styl a má jako zábavu to, že lidi co mají KREATIVITU a VKUS jednoduše “ztrapňuje”. Ať se každý obléká po-svém. Ani si neuvědomuje, že tyto styly co předvedla na obrázcích jsou výtvory firmy, která za to týdně vydělá MILIÓNY. (samozřejmě to s tou firmou byl příklad :-) )

 • Sajmon

  Fůů co nosíš? Obyč ryfle a jednobarevný triko?

 • E

  Nevím, jestli se módní vkustéhle autorce vyhnul obloukem, ale tenhle článek není trochu mimo. Je trochu víc mimo… Nejenže spousta věcí co píše že jsou OUT je trendy a stylová, ale navíc, v článku radí ostatním, ať věci nenosí, takže kdyby ju každá ze čtenářek poslechla, přišly by o opravdu pěknéoblečení… Já sama mám tričko s třásněma a nedala bych NIKDY a za NIC… Nechci kritizovat, jelikož se to ke mně nehodí.. Já jsem jen chtěla vyjádřit, co si myslím… Dobře, možná ty zvířata a rozcuchané vlasy jo, ty se mi nelíbily nikdy, ale na druhou stranu, co je špatné na těch šatech, vestičce nebo na prstýnkách?? Je to pouze můj názor!! :)
  http://www.elle-girl.blog.cz

 • Pipi

  Nevím, co máte za problém, některé ty věci jsou vážně příšerné. A to, že je to móda, mě vůbec nezajímá, protože móda je blbost Každý ať si nosí, co se mu líbí, a neříkejte mi, že to, co se vám líbí, se každou chvíli mění jako móda :P Čísla 3,5,6,7,8,9 bych si nikdy nevzala, to ostatní se mi ale celkem líbí :)

 • elik

  ty že miluješ modu.tyto věci se nosí a jsou v modě ;)
  moda má být výrazná,ale taky nemusí
  ale jestli se hodláš oblékat jako někdo kdo nenosí doplnky a nestará se o sebe tak prosim ….;)

 • táňa

  s tymto článkom teda absolutne nesuhlasim . ale kazdy ma svoj nazor. :)

 • Veronika

  Tohle mi přijde vážně strašný článek a autorka asi fakt neví, o čem píše, protože to, co nazvala out vyšlo letos u předních módních návrhářů, možná proto jsou oni v miliardovém průmyslu a autorka píše na kamoska.cz. Jsem tu dnes poprvé a už sem fakt nepůjdu, jestli chcete radit lidem, co na sebe, tak byste měli nejdřív mít trochu přehled a nenechat každého ňoumu psát jeho “názory”. Teda pokud chcete mít status stránky trochu na úrovni.

 • Netty Vanity

  Je evidentní, že autorka bude nějaká šedá myška z davu, která nosí to, co každý druhý. Jinak si ten příšerný článek nedokážu vysvětlit..Kdyby na českých ulicích bylo víc ombre, pyramidek, křížů a pírek,hned by to bylo zajímavější..Ten článek na mě působí jako od někoho, kdo je líný být originální a tak všechno “zajímavější” zkritizuje, aby se cítil líp. Vážně ubohé..

 • Barb.

  Slečna vyditelně netuší o čem je móda, ale tak já ji to neberu, s 90% tohoto článku nesouhlasím..

 • kamoska

  Ahojky Kylie, díky za komentář. Kámoška.cz není a nikdy nebude Vogue, spíše se snažíme autorkám dát možnost volného projevu vlastního názoru. Pokud chceš, neváhej napsat vlastní názor na věc a my článek moc rádi publikujeme jako protiváhu k tomuto. Diskuze je pak tady od toho, aby každý mohl projevit svůj vlastní názor na věc, ale ne urážet autorku. To jen na obhajobu toho, proč není text v deníčku 5 metrů pod zemí, ale u nás na webu. Celkově je nutné brát věci trošku s nadhledem :-) . Díky za pochopení a přeji krásné svátky.

 • Kylie

  Tak to jako pardon, ale autorka tohoto článku je trošku mimo. Jestli chtěla vzbudit rozruch, tak je to ubohé.
  Samozřejmě, její názor respektuji, ale pokud se neorientuje v oblasti módy (o čemž tento článek napovídá), tak by se neměla do ničeho takového pouštět. Pokud se jí to nelíbí, měla by si to zapsat do deníčku a ten zahrabat hodně hluboko.

 • Zuzka

  Pokud je názor autorky tak to respektuji a mimo je tedy můj kkomentář.

 • kamoska

  Zuzi, článek vyjadřuje názor autorky, takže je jasné, že některé věci a trendy určitě ještě nejsou tak OUT. Ostatně vždy záleží víc na osobním názoru a pohledu, než na nějakých “chytrých” radách z módních magazínů :-) . Já ombre vlasy neshodím!

 • Zuzka

  Některým věcem ještě neodzvonilo tak mi článek příjde trošku mimo.