Toužíš po dlouhých, lesklých a pevných vlasech? Hledáš změnu účesu? Pořiď si clip in vlasy, které jsou super pro krátkodobé prodloužení. Vlasy snadno upevníš do jakéhokoliv sestřihu, dodají ti šmrnc a přirozenost.

10 důvodů, proč milujeme clip in vlasy

1. Dlouhá a hustá hříva

Nic neudělá tvůj účes tak objemný a hustý jako právě clip in vlasy. Obzvlášť pokud nosíš krátký sestřih, protože dlouhý je pro tebe nepraktický nebo nikdy nevydržíš nechat si své vlasy narůst. Vlasy pro prodloužení se prodávají v mnoha délkách.

2. Úprava už za 5 minut

Určitě i ty znáš ranní spěch do školy nebo hektické přípravy na večerní party. S clip in příčeskem nedostatek času vůbec nemusíš řešit, protože vlasy si na svou hlavu zručně upevníš během okamžiku.

3. 100% přírodní i syntetické

Oblíbené jsou evropské i asijské vlasy, přírodní i syntetické. Vyber si takové, které uspokojí tvé potřeby a nezruinují ti peněženku.

4. Blond, hnědá, černá nebo zrzavá?

Můžeš si vybrat z celé škály barevných odstínů. Pokud však nenajdeš takový, který by plně odpovídal tvým představám, můžeš clip in vlasy dobarvit.

5. Různé variace účesů

Dlouhé vlasy můžeš nosit rozpuštěné, vyzkoušet clip in culík i drdol. Velké oblibě se těší také clip in ofina. Obzvlášť pokud ji běžně nenosíš, může to být zajímavá změna.

Clip in cop

6. Prodloužení z pohodlí domova

S novými vlasy nemusíš běžet za profesionální kadeřnicí, sama si je doma pohodlně upevníš. Prodloužení vlasů není permanentní a clip můžeš kdykoliv odložit.

7. Možnost žehlení, kulmování a foukání

Pokud jsou clip in vlasy přírodní, můžeš je žehlit, natáčet i fénovat. Nezapomeň však na to, že se tak namáhají stejně jako tvé vlastní.

8. Přirozený vzhled

Clip in vlasy působí přirozeně a nikdo z tvého okolí ani na chvilku nezaváhá, že vlasy jsou tvoje – pokud mu ovšem sama neřekneš pravdu.

9. Dlouhá životnost a super cena

Při správné péči ti clip in vlasy vydrží opravdu dlouho. Jednou je pořídíš, a pak je můžeš využívat i několik let.

10. Jednoduché i extravagantní účesy

S dlouhými vlasy vykouzlíš nespočet účesů. Do školy si zvol jednoduchost a na party s přáteli extravaganci.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • andrea

    ja osobne clipin vlasy mám doma, zatiaľ som s nimi nadmieru spokojná, takže určite odporúčam každej