SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Voňavé tkaničky přináší exkluzivní soutěž. Vyhraj módní doplněk, který už dávno nepatří pouze do bot. Voňavé tkaničky s originálním potiskem se hodí nejen do obuvy, ale také jako součást oblečení či trendy doplněk.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem Voňavé tkaničky přináší exkluzivní soutěž. Vyhraj módní doplněk, který už dávno nepatří pouze do bot. Voňavé tkaničky s originálním potiskem se hodí nejen do obuvy, ale také jako součást oblečení či trendy doplněk. Myslíš si, že tě tahám za nos?

Nastraž nos a objev voňavé tkaničky, které nepatří už pouze do bot. Chceš tenhle originální módní doplněk vyhrát?

Nastraž nos a objev voňavé tkaničky, které nepatří už pouze do bot. Chceš tenhle originální módní doplněk vyhrát?

Jak nejlépe popsat voňavé tkaničky?

Voňavé tkaničky přichází do ČR jako osvěžující módní doplněk s veselým designem a nápadem, který si tě doslova obmotá. Byla by škoda použít tkaničky pouze do kecek, nyní můžou být součástí tvého image. Kompletní nabídku 25 vychytaných vzhledů seženeš pouze na www.vonavetkanicky.cz. Výběr všemožných vůní je opravdu pestrý. Dáš přednost šťavnaté jahodě, zralému melounu, nebo raději přivoníš k čerstvě upečené pizze? A co takhle žvýkačka a smažená vejce? Tkaničky jsou dlouhé přesně 1 metr a intenzivně vydrží vonět 3 měsíce. Jedinou nevýhodou tak zůstává, že i přes fajn aroma nejsou určené ke konzumaci.

O co se hraje?

Rovnou tři z vás mají šanci vyhrát po jednom balení voňavých tkaniček. Výherkyně si vybere libovolnou vůni a design z kompletní nabídky 25 druhů.

Soutěž končí už 15. července 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Anna Novotná
Lucie Černá
Eva Burdová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář