SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Denně je v ČR znásilněno průměrně 15 žen! Pouze malé procento těchto žen najde odvahu a znásilnění nahlásí Policii. Většina z nich se totiž bojí reakce okolí a negativního dopadu na jejich partnerský či manželský vztah. Nejotřesnější případy znásilnění končí pro oběť obrovským psychickým i fyzickým poškozením.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Denně je v ČR znásilněno průměrně 15 žen! Pouze malé procento těchto žen najde odvahu a znásilnění nahlásí Policii. Většina z nich se totiž bojí reakce okolí a negativního dopadu na jejich partnerský či manželský vztah. Nejotřesnější případy znásilnění končí pro oběť obrovským psychickým i fyzickým poškozením. Jaká je možnost prevence? Projdi kurzem sebeobrany a nauč se, jak násilníka odrovnat během pár vteřin! Tři výherkyně získají účast na kurzu v centru Prahy zcela zdarma.

Vyhraj zdarma kurz sebeobrany

Vyhraj zdarma kurz sebeobrany

Jak se bránit?

Před nedávnem si na Kámošce mohla číst články na téma znásilnění a kurz sebeobrany, s jehož obsahem nám pomohli instruktoři semináře Victim Win, který probíhá v samotném centru Prahy. Celý projekt má za cíl informovat o možném riziku útoku a naučit ženy správným návykům, pokud jde o zvýšení vlastní bezpečnosti. Díky semináři se naučíš rozpoznat nebezpečí a ubránit se v případě, že na tebe nějaký ten úchyl či násilník venku vyskočí. Asi není nic lepšího než vědět, že v případě nouze si dokážeš jako žena poradit. Nečekej, až se něco stane!

O co se přesně hraje?

Tři z vás vyhrají účast na kurzu Victim Win zcela zdarma! Kurz začíná 17. května 2010, přičemž samotná výuka probíhá v hudebním klubu Vagon (Národní 25, Palác METRO, Praha 1). Jako malý bonus za účast získává každá výherkyně volný vstup na jeden koncert v klubu Vagon dle vlastního výběru.
Soutěž končí už 13. 5. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho. Pokud se chceš dozvědět víc a třeba najít i malou nápovědu k soutěžní otázce, zavítej na samotné stránky kurzu Victim Win.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Michaela Dolomaková – účast na kurzu Victim Win – lístek do Vagonu
Hedvika Strasserová - účast na kurzu Victim Win – lístek do Vagonu
Lucie Hajná - účast na kurzu Victim Win – lístek do Vagonu

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.