SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Mafia Records přináší exkluzivní soutěž o celkem šest vstupenek na křest nového alba FENOMEN, který proběhne 3. prosince v pražském klubu SaSaZu. Pokud nechceš tuhle událost propásnout, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti ve spolupráci s Mafia Records přináší exkluzivní soutěž o celkem šest vstupenek na křest nového alba FENOMEN, který proběhne 3. prosince v pražském klubu SaSaZu. Pokud nechceš tuhle událost propásnout, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku. Očekává se, že se Rytmus s novým albem opět dostane na čelo všech hitparád a prodejních žebříčků.

Chceš se podívat na křest nového alba Rytmus - FENOMEN 2011? Vyhraj vstupenky v exkluzivní soutěži s Mafia Records

Chceš se podívat na křest alba Rytmus - FENOMEN 2011? Vyhraj vstupenky v exkluzivní soutěži s Mafia Records

Multitalentovaný čávo Rytmus

O připravovaném turné jsem již informovala ve zprávičce Rytmus míři na GORAL FENOMEN TOUR. Poslední ze 14 zastávek je již zmiňovaná Praha, kde zároveň proběhne i křest dlouho očekávaného alba. Těšit se můžeš nejen na samotného Patrika “Rytmuse” Vrbovského a nové pecky z alba FENOMEN, ale také na doprovodný program a zajímavé hosty.

O co se hraje?

Ve hře je celkem 6 vstupenek na pražský koncert v rámci GORAL FENOMEN TOUR, které se rozdělí mezi 3 výherkyně. Více informací o celé tour najdeš na stránkách MafiaRecords.cz.

Tato unikátní soutěž končí už 31. října 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Eva Ježková – 2 vstupenky
Natálie Čechová – 2 vstupenky
Martin Pavlíček – 2 vstupenky

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář