SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kapela Green Day přijíždí do Prahy a ty se můžeš zdarma podívat na jejich velkolepý koncert, který proběhne 29. června na Výstavišti v Holešovicích. Kámoška má pro tebe 2×2 vstupenky na show jedné z nejoblíbenějších světových kapel.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKapela Green Day přijíždí do Prahy a ty se můžeš zdarma podívat na jejich velkolepý koncert, který proběhne 29. června na Výstavišti v Holešovicích. Kámoška má pro tebe 2×2 vstupenky na show jedné z nejoblíbenějších světových kapel. Tohle americké punkrockové trio vystoupí pod širým nebem s koncertem k jejich poslední desce 21st Century Breakdown. A teď bomba! Celý koncert by měl trvat 3 hodiny, takže se máme doopravdy na co těšit!

Vyhraj vstupenky na koncert Green Day

Vyhraj vstupenky na koncert Green Day

Žádní zelenáči

Green Day není žádnou rychlokvaškou, pod jménem Sweet Children tut skupinu založili v v roce 1987 zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong a baskytarista Mike Dirnt. Tihle kluky asi v jejich 15 letech nenapadlo, že se časem z garáže v Kalifornii propracují na světová pódia a budou sbírat jednu hudební cenu za druhou. Opravdový zlom však přišel až v roce 1994 s velmi podařeným albem Dookie. V našich končinách se o skupině začalo doopravdy mluvit s vydáním alba American Idiot – to už byli Green Day zárukou kvalitní muziky. Tak je tomu do dnešních dnů. S aktuální (osmou) deskou 21st Century Breakdown opět drtí hitparády a získávají si srdce nových fanynek.

O co se hraje?

V soutěži jsou 2×2 vstupenky na koncert skupiny Green Day, který proběhne v Praze pod širým nebem dne 29. června na Výstavišti v Holešovicích. Start akce je naplánován na 19:30. Pokud si nechceš tenhle hudební zážitek nechat ujít, měla by si se vrhnout na odpověď k naší soutěžní otázce.

Soutěž končí už 23. 5. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Dita Hrdá – 2x vstupenka na koncert Green Day
Marie Šandorová – 2x vstupenka na koncert Green Day

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

Komentáře nejsou povoleny.