SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Batman patří k jedněm z nejznámějších hrdinů a ty máš nyní šanci vidět nejen jeho, ale celou řadu dalších postav v ohromující show plné vizuálních pochoutek. Představení BATMAN LIVE mělo premiéru v létě 2011 a nyní se stěhuje také do ČR, kde nás čeká celkem 5 vystoupení.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Batman patří k jedněm z nejznámějších hrdinů a ty máš nyní šanci vidět nejen jeho, ale celou řadu dalších postav v ohromující show plné vizuálních pochoutek. Představení BATMAN LIVE mělo premiéru v létě 2011 a nyní se stěhuje také do ČR, kde nás čeká celkem 5 vystoupení. V exkluzivní soutěži máš nyní šanci vyhrát rovnou dvě vstupenky na jeden z dostupných termínů dle vlastního výběru.

Vizuální show BATMAN LIVE přichází do ČR a přináší nejen známé hrdiny, ale také zcela nový příběh.

Vizuální show BATMAN LIVE přichází do ČR a přináší nejen známé hrdiny, ale také zcela nový příběh.

Netopýří show

BATMAN LIVE je vizuálně ohromující produkce, jenž přináší originální příběh plný zajímavých charakterů. Příběh se odehrává v celé řadě zajímavých prostředí včetně ponurého Gotham City, ve kterém Batman potká záporáky jako je Joker, Hádankář či Tučňák. V živém vystoupení se objeví nejen Batman, ale také jeho parťák Robin. BATMAN LIVE je věrnou adaptací komiksu, přičemž samotné představí má rychlý spád a rozhodně se u něj nebudeš nudit. Speciální pro toto představení byl navržen úplně nový Batmobil. Pro více informací rozhodně doporučuji navštívit oficiální stránky představení BATMAN LIVE, kde najdeš další informace.

O co se hraje?

Ve hře jsou celkem dvě vstupenky na termín představení, který si sama vybereš. Představení BATMAN LIVE se koná v pražské O2 areně dne 17. 2. 2012 v 19 hodin, 18. 2. 2012 v 15 hodin a 19 hodin a 19. 2. 2012 v 11 hodin a 15 hodin. Vyhraj vstupenky na vzrušující podívanou, které přichází do ČR!

Tato unikátní soutěž končí už 15. ledna 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Dita Marešová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář