SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti přináší exkluzivní soutěž o vánoční album zpěváka Justina Biebera, které nese název Under The Mistletoe a sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Pokud chceš i ty toto album vlastnit, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška ti přináší exkluzivní soutěž o vánoční album zpěváka Justina Biebera, které nese název Under The Mistletoe a sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou. Pokud chceš i ty toto album vlastnit, neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku. Myslím si, že touto soutěží udělám radost nejen fanynkám Justina, ale všem, kteří si na Vánoce rádi poslechnou anglické songy s vánoční tématikou.

Justin Bieber přináší vánoční album Under The Mistletoe, které garantuje kouzelnou atmosféru a ukázku jeho talentu.

Justin Bieber přináší vánoční album Under The Mistletoe, které garantuje kouzelnou atmosféru a ukázku jeho talentu.

Polibek pod jmelím

Vánoční album Justina Biebera s názvem Under The Mistletoe určitě nebude nejprodávanější ze všech jeho desek, ale je jasným důkazem toho, že tento talentovaný zpěvák z Kanady má před sebou opravdu zajímavou budoucnost. Na albu Justina Biebera najdeš celkem 11 skladeb včetně klasiky jako je Silent Night (Tichá noc). Není to poprvé, co se některá z hudebních star rozhodla pro vydání vánoční desky. Už dříve tak učinila například Christina Aguilera či třeba naše Lucka Bílá. Pokud chceš album Under The Mistletoe vyhrát, neváhej a zkus štěstí!

O co se hraje?

Celkem tři z vás mohou vyhrát originální album Under The Mistletoe od Justina Biebera, na kterém je celkem 11 vánočně laděných skladeb.

Tato unikátní soutěž končí už 25. prosince 2011. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherci soutěže

Barbora Lišková
Jana Prošková
Simona Primasová

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář