SOUTĚŽ BYLA UKONČENA – Kámoška přináší díky výrobci hodinek Casio exkluzivní soutěž o model digitálních hodinek s označením Baby-G BGD-100-7BER z aktuální kolekce. Sama se můžeš přesvědčit o tom, že u nás zatím nejsou příliš k dostání! Modelová řada Baby-G je něco pro nás holky a ženy, protože nabízí skvělý design a zároveň výtečnou funkčnost.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška přináší díky výrobci hodinek Casio exkluzivní soutěž o model digitálních hodinek s označením Baby-G BGD-100-7BER z aktuální kolekce. Sama se můžeš přesvědčit o tom, že u nás zatím nejsou příliš k dostání! Modelová řada Baby-G je něco pro nás holky a ženy, protože nabízí skvělý design a zároveň výtečnou funkčnost. Baby-G si oblíbila například i zpěvačka Pixie Lott.

Hodinky Baby-G dokážou zaujmout, tak neváhej a zkus štěstí!

Hodinky Baby-G dokážou zaujmout, tak neváhej a zkus štěstí v naší soutěži s Casio!

Seznam se s řadou hodinek Baby-G

Hodinky řady Baby-G vyrábí Casio s důrazem na funkční design, zajímavé prvky a praktické funkce, jenž se ti budou hodit nejen při sportu. Každičký detail myslí na nás, takže se nemusíš stydět vzít si hodinky na kolo, ale i do společnosti. V nabídce je více než 50 moderních kousků, takže je doopravdy z čeho vybírat. Každý z nich je navíc něčím jedinečný. Před nedávnem proběhla pod taktovkou Baby-G soutěž o modelku, který získala exkluzivní smlouvu na focení. Dle informací se něco podobného chystá i na příští rok, takže štěstí můžeš zkusit i ty. Mužským ekvivalentem Baby-G je řada G-Shock zaměřená na vyloženě extrémní zacházení. Není se pak čemu divit, že si G-Shocky oblíbili například hasiči, policisté, vojáci či astronauti.

O co se hraje?

Ve hře jsou náramkové digitální hodinky Casio Baby-G BGD-100-7BER, přičemž mohou vyhrát rovnou tři soutěžící! Tento digitálbí Baby-G skvost nabízí elegantní bílo-růžový design, podsvícený displej, paměť na dvě časová pásma (pro případ, že voláš svému klukovi za mořem), stopky, budík, kalendář, voděodolnost do 100 metrů a speciální minerální sklíčko odolné vůči poškrábání.

Náhled ceny 1

Náhled ceny 1

Náhled výhry 2

Náhled výhry 2

Náhled výhry 3

Náhled výhry 3

Soutěž končí už 22. 7. 2010, takže neváhej ani chvilku a pusť se do toho.

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Daniela Hahnová – hodinky Baby-G
Filip Potěšil- hodinky Baby-G
Simona Novotná- hodinky Baby-G

Výherkyním gratuluji. Vaše Kámoška.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář